مدل لباس مجلسی شنل دار در طرح های امروزی شیک و زیبا

مدل لباس مجلسی شنل دار در طرح های امروزی شیک و زیبا


منبع: آرگا

699

1398/5/6

11:51


در این مطلب با انواع مدل لباس مجلسی شنل دار زنانه و دخترانه مخصوص خانم های شیک پوش و جذاب آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل لباس مجلسی شنل دار از انواع طرح های خاص و زیبا پیراهن مجلسی است و شما می توانید از این طرح لباس در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده نمایید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

مدل لباس مجلسی شنل دار زنانه و دخترانه

لباس مجلسی های زنانه و دخترانه در انواع طرح های متنوع موجود می باشند و بهتر است خانم ها با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این طرح ها از لباسی با تن پوش مناسب استفاده نمایند. در ادامه انواع مدل لباس مجلسی شنل دار با طرح های شیک و متفاوت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

لباس مجلسی طرح دار

طرح های لباس مجلسی شنل دار کوتاه و بلند

لباس مجلسی های شنل دار در انواع طرح های ساده و کار شده موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و فرم اندام و رنگ پوست شما و … بستگی دارد.
پیراهن های مجلسی شنل دار همچنین در انواع مدل های آستین دار و بدون آستین دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری آراسته و با حجاب داشته باشید بهتر است طرح های آستین دار پیراهن های شنل دار را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
لباس های مجلسی شنل دار بدون آستین نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و در صورت نیاز در مجالس می توانید با کمک شنل لباس قسمت بالاتنه خود را بپوشانید.

مدل لباس مجلسی شیک و زیبا

پیراهن مجلسی سبز شنل دار

پیراهن مجلسی زیبا و جدید

لباس مجلسی طرح دار و زیبا

لباس مجلسی ساده

پیراهن ساده مجلسی

لباس مجلسی زیبا و شیک

لباس مجلسی زیبا و شیک

مدل لباس مجلسی ساده

لباس مجلسی زیبا و شیک

مدل لباس مجلسی

لباس مجلسی ساده و جذاب

مدل لباس مجلسی شنل دار ساده

مدل لباس مجلسی شنل دار و جذاب

لباس مجلسی رنگ تیره

پیراهن مجلسی رنگ تیره

مدل لباس مجلسی زیبا و ساده

طرح پیراهن مجلسی

لباس مجلسی زیبا و جذاب

لباس مجلسی کوتاه زرشکی

لباس مجلسی زرشکی

مدل لباس مجلسی زیبا و جذاب زنانه

اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس خوش اندام و جذاب تر به نظر برسید بهتر است پیراهن های مجلسی شنل دار کوتاه و بلند را به همراه کفش های پاشنه بلند بپوشید.
انتخاب رنگ لباس مجلسی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید برای داشتن ظاهری بی نظیر و جذاب در مهمانی ها و مجالس مختلف رنگ لباس خود را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب نمایید.
پیراهن های مجلسی با رنگ تیره برای خانم ها با فرم اندام مختلف مناسب می باشند و خانم هایی که دارای اندامی لاغر یا متناسب هستند می توانند در صورت تمایل برای جذابیت بیشتر ظاهر خود از پیراهن های مجلسی رنگ روشن در مهمانی ها و مجالس استفاده نمایند.

لباس مجلسی زیبا و بی نظیر

لباس مجلسی مشکی و شیک

لباس مجلسی جدید و خاص

پیراهن مجلسی کوتاه و زیبا

مدل لباس مجلسی جذاب زنانه

مدل لباس مجلسی کوتاه زنانه

مدل لباس مجلسی آبی تیره

پیراهن مجلسی آبی شیک و زیبا

مدل لباس مجلسی خاکستری

لباس مجلسی خاکستری

لباس مجلسی بنفش

لباس مجلسی بنفش زنانه

لباس مجلسی ساده

لباس مجلسی بلند زنانه

مدل لباس مجلسی شنل دار زنانه

پیراهن مجلسی قرمز زنانه

لباس گیپور شنل دار

لباس مجلسی گیپور دار

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس مجلسی شنل دار آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها لباسی با تن پوش و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مطالب مشابه