اپلیکیشن هایی که در سفر به ما کمک خواهند کرد

اپلیکیشن هایی که در سفر به ما کمک خواهند کرد


منبع: همگردی

114

1398/8/7

11:11


در طول سفر ما ممکن است به ابزارها و لوازمی نیاز پیدا کنیم که یکی از این ابزارها به دلیل پیشرفت دنیای تکنولوژی، اپلیکیشن های سفر هستند که می توانند در سفر کمک حال ما باشند. در این مطلب هرچه بیشتر با اپلیکیشن های کاربردی برای سفر یا به عبارتی اپلیکیشن های ضروری برای سفر آشنا خواهید شد.

اپلیکیشن های ضروری برای سفر

در سال های اخیر که گشت و گذار و سفرهای داخلی و خارجی از محبوبیت و استقبال از سوی شهروندان برخوردار شده، مسافران تمایل دارند از قابلیت های اینترنتی و نرم افزارهای آنلاین موجود در پلت فرم های گوگل پلی استور و اپ استور اپل برای تسهیل در رفت و آمد و سفر خود استفاده کنند. براساس گزارش وب سایت pcmag، بهترین اپلیکیشن های سفر به انتخاب کارشناسان فعال در حوزه فناوری به شرح زیر است:

Airbnb

این اپلیکیشن برای آن دسته از مسافرانی هست که علاقه چندانی به استقرار در هتل های چندان لاکچری و مجهز ندارند و برای سفر به شهرهای مختلف، به پیدا کردن یک اتاق در هاستل رضایت می دهند.

Airbnb

AllTrails

این اپلیکیشن به کاربران امکان مشاهده مسیرهای مختلف برای پیمایش، کوهنوردی و پیاده روی در مناطق مختلف در اماکنی که کمتر کسی از آن ها اطلاع دارد، می دهد.

AllTrails

Culture Trip

کاربران قادر خواهند بود با استفاده از این اپلیکیشن، با کاربران محلی منطقه، شهر و کشور مورد نظر ارتباط برقرار کرده و اطلاعات و جزئیات مختلفی را برای سفر به آنجا به دست بیاورند.

Culture Trip

GasBuddy

این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد تا از مکان جغرافیایی دقیق جایگاه های سوخت و پمپ بنزین های سر راه خود در طول سفر مطلع و باخبر شوند.

GasBuddy

Google Flights

این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد از ارزان قیمت ترین و سریع ترین پروازهای ممکن به مقاصد موردنظر آن ها بهره مند شوند.

Google Flights

Google Maps

این اپلیکیشن ناوبری مبتنی بر GPS، مکان جغرافیایی کاربران را به صورت هوشمندانه تشخیص داده و نقشه منطقه، شهر و کشور موردنظر آن ها را با جزئیات کامل در اختیارشان قرار می دهد.

Google Maps

Hopper

این اپلیکیشن با رصد دقیق زمان و قیمت پرواز ایرلاین های مختلف، به کاربران اطلاع می دهد که هم اکنون زمان خوبی برای خرید بلیت هواپیماست یا بهتر است صبر کنند.

Hopper

Hotel Tonight

این اپلیکیشن به کاربرانی که تمایل دارند قبل از رسیدن به مقصد، از داشتن یک اتاق هتل و هاستل خیالشان راحت باشد، کمک می کند تا از قیمت و شرایط مختلف هتل های مختلف در منطقه و شهر موردنظرشان مطلع شوند.

Hotel Tonight

iExit

این اپلیکیشن به کاربران نشان می دهد که در صورت رفتن از خروجی های بزرگراه های مختلف، با چه اماکنی بر سر راه خود روبرو خواهند شد.

iExit

منبع: ایسنا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو