دانلود بازی It Lurks Below v1.071 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

دانلود بازی It Lurks Below v1.071 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX


منبع: دانلود ها

28

1398/8/18

00:29


It Lurks Below یک بازی با استایل رترو است که در محیطی دوبعدی جریان دارد و اکشن هیجان انگیزی را به شما تحویل می دهد. دیوید برویک به عنوان خالق اثر یک شخصیت پیچیده به شما می دهد و باید با سفارشی سازی وی، چندین کلاس شخصیتی آن را باز کنید و به کاوش محیط پیرامون خود بپردازید. سطوح ایجاد شده در بازی به صورت تصادفی انتخاب می شوند و شما نیز می توانید با پیدا کردن آیتم های تصادفی هیولاهای مرگ بار را آنلاک کرده و با آنها مبارزه کنید. جواب در همین هیولاها نهفته است و تنها با رقابت قادر به رسیدن به معماهای دیگر خواهید بود. گرچه این بازی شباهت زیادی به زیرژانر آثار رترو دارد، اما تفاوت هایی هم در بخش RPG بازی دیده می شود. کلاس های آماری بازی متنوع هستند و شخصیت های هرکدام هم یادآور دیگر آثار برویک همچون دیابلو و Hellgate هستند. شما مخفی کاری مختلفی می توانید در بازی داشته باشید و در سه حالت متنوع تجربه ای منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید.

It Lurks Below v1.071 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-It-Lurks-Below

بازی It Lurks Below باس فایت هایی در کلاس های مختلف دارد و می توانید آن ها را در سه حالت تجربه کنید. درخت استعداد شخصیت اصلی بازی هم تا انتهای بازی رشد پیدا می کند و هرکدام می تواند تجربه ای خاص به شما ارائه کند. در این میان باید باهوش عمل کنید و قدرت و تخصص خود را از دست ندهید. شمشیر و سپر خود را بچرخانید و دشمنانی را نابود کنید که برای منافع شخصی خودشان می جنگند و گاهی هم خوی طبیعی شان می تواند جهان بازی را به نابودی بکشاند. گویا رمز و رازهای بسیاری در بازی نهفته است و برای پیدا کردن جواب ناچار هستید که در کمین دشمنان خود بنشینید. اگر دیگر آثار سازنده بازی را تجربه کرده اید، می توانید از روش های آن کمک بگیرید، چرا که برویک تغییر چندانی در رسیدن به هدف در بازی جدید خودش صورت نداده است.

info

It Lurks Below is a retro-styled, 2D, action-oriented, survival RPG by David Brevik. Create a custom character and choose from several different classes to delve deep into the mysteries of what evil lurks below. Dig down and explore the randomly generated levels, find random items, and combat deadly monsters to get the answers.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 1.2Ghz+

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 256MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 256 MB available space

Sound Card: Required

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2.0Ghz+

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 256 MB available space

Sound Card: Required

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی It Lurks Below v1.071-SiMPLEX با لینک مستقیم


تصویری


ویدئو