عکس های مهران غفوریان و همسرش آرزو و دخترش هانا + بیوگرافی کامل

عکس های مهران غفوریان و همسرش آرزو و دخترش هانا + بیوگرافی کامل


منبع: نمکستان

240

1398/8/23

21:41


نمکستان : مهران غفوریان بازیگر، کارگردان و فیلم‌نامه نویس ایرانی در سوم شهریور ماه ۱۳۵۳ شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۳ با مجموعه جنگ ۳۹ آغاز کرد. این بازیگر متاهل بوده و به تازگی صاحب فرزند دختر شده است.

عکس های جدید مهران غفوریان

خانواده مهران غفوریان :

مهران غفوریان در خانواده ای هنرمند متولد شد و یک برادر بزرگتر از خود دارد. پدرش اهل موسیقی بود و آواز می خواند علاوه بر این به خطاطی و نقاشی نیز مسلط بود. برادرش مهدی در رشته موسیقی تحصیل کرده و مادرش اهل تبریز و خانه دار است. پدرش خسرو غفوریان افسر نیروی دریایی بوده و در سال ۱۳۷۲ فوت شده است.

همسر مهران غفوریان :

مهران غفوریان در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۳ ازدواج کرد و پس از ۴ سال زندگی مشترک صاحب فرزند شد. وی برای اولین بار خبر نامزدی اش را در برنامه گلخانه رسانه ای کرد.

هانا دختر مهران غفوریان :

دختر مهران غفوریان به نام “هانا” صبح روز ۱۵/۱۱/۱۳۹۷ متولد شد. سپند امیر سلیمانی با انتشار پستی در صفحه ی شخصی خود خبر از تولد فرزند مهران غفوریان به نام هانا را داد.

مهران غفوریان و دخترش هانا

داستان جالب شب خواستگاری :

او در مصاحبه ای با برنامه تی وی پلاس در مورد خواستگاری اش ماجرای جالبی را تعریف کرد که در ادامه می توانید مطالعه نمایید :

در شب خواستگاری من ، برنامه گلخانه روی آنتن تلویزیون اعلام کرد که امشب مهران غفوریان به خواستگاری میرود و من همان موقع روی آنتن برنامه زنده با آنها صحبت کردم و این برنامه را خانواده همسرم هم دیدند.

شب خواستگاری شبی پر از استرس برای من بود چون باید خیلی مراقب رفتارت باشی تا در مقابل خانواده همسرت کار خطایی انجام ندهی. پدر خانمم من فوت کرده اند اما مادر همسرم در شب خواستگاری گفت: دخترم را اول به خدا و بعد به شما می سپارم و من در این مدت تمام سعی ام را برای خوشبختی همسرم کرده ام.

مهران غفوریان ، عکس مهران غفوریان ، بیوگرافی مهران غفوریان ، livhk yt,vdhk

ترک کردن سیگار برای زنده ماندن :

مهران غفوریان که در گذشته سیگاری بوده است در مصاحبه ای درباره ترک سیگارش گفت : من خیلی دغدغه زنده ماندن دارم و برای همین سعی کرده ام چیزهایی که برایم مضر هستند را کنار بگذارم مثل دخانیات.

من در گذشته خیلی سیگار میکشیدم اما الان دخانیات را کامل از زندگی ام حذف کرده ام و این کار را بخاطر سلامتی ، زنده ماندن انجام داده ام و اینکه روزی که پدر شدم چیزی برای فرزندم داشته باشم اما دوست دارم تا روزی زنده باشم که محتاج کسی نباشم .

مهران غفوریان

سابقه فعالیت مهران غفوریان :

مهران غفوریان فعالیت در عرصه بازیگری را با مجموعه طنز جنگ ۳۹ ساخته داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به جرگه کارگردانان تلویزیونی پیوست. از سال ۱۳۷۷ بود که برنامه گلها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود.

بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریالها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود. سریال زیر آسمان شهر از سریال های پرمخاطب تلویزیون بود و در آن بازیگرانی از جمله حمید لولایی، یوسف تیموری، پرستو صالحی و ملکه رنجبر ایفای نقش نموده اند.

مهران غفوریان اولین تجربه ی سینماییش را با بازی در فیلم کلید ازدواج در سال ۱۳۷۶ به دست آورد. این بازیگر در سریال های آقای مهران مدیری از جمله در حاشیه، درحاشیه ۲ و شوخی کردم حضور داشت و علاوه بر تلویزیون و سینما در شبکه نمایش خانگی نیز فعالیت دارد.

زندگینامه و عکس مهران غفوریان

صفحه اینستاگرام مهران غفوریان :

مهران غفوریان در اینستاگرام هیچ صفحه ای ندارند.

ورزش و کاهش وزن :

مهران غفوریان همراه برادرش در ورزشهای رزمی از جمله کاراته فعالیت می کند. وی در گذشته اضافه وزن زیادی داشت اما مدتی است که با رعایت رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده است .پس از حضور در برنامه شام ایرانی مشخص شد وی در انتخاب غذا بسیار سخت گیر می باشد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو