معرفی بهترین سالن های زیبایی حکیمیه

معرفی بهترین سالن های زیبایی حکیمیه


منبع: رژلب

188

1398/10/21

03:23


 

بهترین آرایشگاه زنانه حکیمیه به پیشنهاد رژلب

سالن زیبایی شرق تهران منطقه حکیمیه

 

آرایشگاه خوب

معرفی آرایشگاه خوب حکیمیه

 

 

 

 

دنیای آرایش و زیبایی روز به روز در حال گسترش است و ما شاهد تاسیس سالن های زیبایی بسیاری هستیم. در این مطلب از وب سایت رژلب قصد داریم شما را با بهترین سالن زیبایی حکیمیه آشنا کنیم تا در تصمیم گیری خود انتخاب راحت تری داشته باشید. همان طور که می دانید، انتخاب یک سالن زیبایی حرفه ای نه تنها در زیباتر شدن ما، بلکه در سلامت هر چه بیشتر و مطمئن تر نیز موثر خواهد بود. پس با ما همراه باشید.

 

 

 

نام سالن زیبایی

آدرس

شماره تلفن

آرایشگاه ژیوارحکیمیه - خیابان فرهنگ02177306006
سالن زیبایی موژانحکیمیه - بلوار بهار02177306352
سالن زیبایی ساریناحکیمیه02177311840
سالن زیبایی سرمهحکیمیه - خیابان فرهنگ - کوچه پیام02177306066

 

 

 

سالن های زیبایی که در لیست فوق برایتان گردآوری کرده ایم، همگی در زمره بهترین آرایشگاه های منطقه خود محسوب می شوند. سالن های زیبایی حکیمیه علاوه بر ارائه خدمات VIP، از محصولات اورجینال جهت افزایش رضایت مشتریان خود استفاده می کنند. همچنین، خدمات عروس این آرایشگاه ها نیز با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا و متناسب با هر نوع بودجه و سلیقه ای می باشد.


یک آرایشگاه خوب باید قادر باشد خدمات حرفه ای را از جمله رنگ مو و کار با مواد، آرایش و گریم، شینیون تخصصی، کاشت و طراحی ناخن، کراتینه و صافی دائم مو، آرایش دائم، اکستنشن مو و مژه، لیفت و لمینت مژه و ابرو و ... به مشتریان خود عرضه کند.

 

 

 

حکیمیه

 

 

 

"اینجا جای تبلیغ شماست"

ما در کنار شما هستیم برای تضمین موفقیت سالن زیبایی شما؛ چنانچه تمایل به تبلیغ سالن زیبایی خود دارید، با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو