دانلود بازی Field of Glory Empires Diplomacy برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

دانلود بازی Field of Glory Empires Diplomacy برای کامپیوتر – نسخه PLAZA


منبع: دانلود ها

90

1398/12/6

17:40


بازی Field of Glory Empires یک عنوان استراتژی بزرگ است. که در آن شما در یک پرده‌ی پیچیده کشورها و اقوام مختلف را با فرهنگ‌های متمایز مشاهده می‌کنید. برخی از منتقدین این بازی را اعتیادآور دانسته‌اند و دلیل این امر را گیم‌پلی و سیستم مبارزاتی جذاب بازی عنوان کردند. با این بازی می‌توانید مدت زمان بسیار زیادی را سرگرم شوید. بازی در بخش‌های مدیترانه‌ای اروپا روایت می‌شود و شما باید به یک امپراطوری حکومت کنید. شاید نکته‌ای که این عنوان را از سایر عناوین مشابه متمایز می‌کند این است که در این بازی تعداد سربازان شما مهم نیست؛ درواقع این مهارت و تاکتیک شماست که نتیجه‌ی نبردها را مشخص می‌کند. توجه داشته باشید در این بازی سیستم اقتصادی نقش بسیار مهم و فراوانی دارد بنابراین باید در این زمینه هم موفق عمل نمایید تا در نهایت بتوانید در نبردها پیروز باشید.

این بازی یک عنوان total war نیست اما اگر به دنیال یک عنوان استراتژی زیرکانه می‌گردید و به دنبال تجربه‌ی نظامی متفاوت‌تری می‌گردید پیشنهاد می‌کنیم Field of Glory: Empires را تجربه کنید چراکه فضای جدیدی برای شما ایجاد می‌کند. Field of Glory: Empires یکی از عناوین عمیق و بزرگ استودیوی اجید است. با اینکه مدت زمان زیادی است بازی‌های استراتژی منتشر می‌شوند اما نبود آموزش کافی و سطح مشترک آن بخوبی می‌توان گفت بازیکنان را می‌ترساند. اگر می‌خواهید بخشی از روم باستان را به قرن بیست و یکم بیاورید و رویای خود را به عنوان یک رویای استراتژی بزرگ در نظر بگیرید، باید بگوییم حتما این عنوان را تجربه کنید.

Field of Glory Empires Diplomacy PC-PLAZA

آپدیت جدید Diplomacy Update اضافه شد

دانلود-بازی-Field-of-Glory-Empires

info

Civilizations come and go; common men and kings they get covered by the dust of time in the same way. Monuments and wonders crumble under their own weight. But the cultural legacy is not bygone. Stories and tales about ancestors and their deeds pass through generations, the old knowledge is not lost forever. Soon, new societies, new kingdoms, new civilizations rise from the seeds of the ones which predated them. Decadence is not the end.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10

Processor: 2GHz processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB DirectX 9 Compatible Graphics Card

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 24م فوریه 2020 می باشد.

————

دانلود بازی Field of Glory Empires Diplomacy-PLAZA با لینک مستقیم

تصویری