تزیین سفره مهمانی با غذاها و دسرهای رنگارنگ ایرانی

تزیین سفره مهمانی با غذاها و دسرهای رنگارنگ ایرانی


منبع: آرگا

808

1398/12/6

21:36


در این مطلب، تصاویری زیبا و جدید از انواع تزیین سفره مهمانی گردآوری کرده ایم که در ادامه می توانید ببینید و ضمن لذت بردن از تماشای آنها برای تزیینات و سفره آرایی منازل خود ایده بگیرد.

پذیرایی از مهمان یکی از سنت های زیبای ایرانیان است، حال تزیینات و دیزاین شیک و زیبای سفره یا میز مهمانی نشان دهنده خوش سلیقگی و ذوق میزبان بوده و اینکه وی احترام ویژه ای برای مهمان یا مهمانهایش قائل می باشد، در ادامه تصاویر متنوعی از تزیینات میز و سفره غذا برای مهمانی گردآوری کرده ایم که امیدواریم تماشای آنها برای شما جذاب باشد.

 مدلهایی زیبا و شیک از تزیین سفره مهمانی

امروزه هنر سفره آرایی و تزئین میز غذا مورد توجه بسیاری از افراد، مخصوصا کدبانو های خوش ذوق می باشد، از این رو در ادامه مدل هایی از تزیین سفره برای مهمانی، گلچین کرده ایم که می توانید ببینید و الگو بگیرید.

چیدمان سفره مهمانی

زیبایی و دیزاین سفره یا میز غذا به شکل ساده و به دور از تجملات علاوه بر اینکه احساس خوشایندی را برای میزبان و مهمانهایش به همراه دارد، می تواند تاثیر زیادی در میزان اشتهای افراد داشته باشد، بنابراین برای سفره آرایی زیبا و شکیل ایده های متنوع و جذابی وجود دارد که می توانید با سلیقه و ذوق خود این کار را به بهترین شکل در منزل انجام دهید و مورد تحسین اطرافیانتان قرار گیرید.

عکس تزیین سفره مهمانی

دیزاین سفره یا میز با گل های زیبا و شیک و نیز شمع آرایی آن ایده های جذابی هستند که علاوه بر انتقال حس خوب و ایجاد فضای آرامش بخش، تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی سفره خواهند داشت، همچنین مدل ظرف و ظروف مورد استفاده، نوع چینش آنها و نیز تزیینات مختلف غذا، خوراکی ها و میوه ها نیز در زیبایی سفره یا میز بی تاثیر نیستند. در این قسمت دعوت می نماییم از انواع تزیینات میز و سفره غذا دیدن نمایید.

جدیدترین مدل تزیینات سفره مهمانی

چیدمان زیبای غذای ایرانی برای مجالس و مهمانی ها

چیدمان زیبای میز غذا

تزیین شیک میز غذا برای مهمانی

 تزیینات زیبا برای سفره مهمانی

تزیین سفره افطار ساده برای مجالس

سفره آرایی سنتی

سفره آرایی شیک برای مهمانی ها

مدل سفره آرایی برای مهمانی

تزئین شیک غذا با ایده های جذاب

 تزیینات ساده و خوشمزه سفره مهمانی

سفره آرایی میز شام خوشمزه برای مهمانی و مجالس

تزیینات سفره شام

چیدمان میز شام مهمانی با ایده های شیک

مدل تزیینات سفره مهمانی

تصویری از میز شام دیزاین شده برای مهمانی

 تصویری از تزیین میز مهمانی

چیدمان میز تولد و سفره آرایی با ایده های زیبا

 تزیین سفره مهمانی ساده

چیدمان سفره برای مهمانی

 تزیین سفره مجالس

ایده های جذاب برای تزیین میز غذا

 تزیین غذای مهمانی

تزیین شکیل و زیبای میز با انواع خوراکی ها

 تزیین سفره مهمانی زیبا

مدل سفره آرایی شکیل و زیبا

 سفره آرایی مهمانی

سفره دیزاین شده با غذا های خوشمزه

سفره آرایی زیبای مهمانی

تزیین سفره افطار زیبا برای مهمانی

 تزیین سفره مهمانی شیک

مدل تزیینات سفره برای مهمانی

 تزیینات شکیل سفره مهمانی

تزیین زیبای میز برای مناسبت خاص

 تزیینات شیک سفره مهمانی

تزیینات شیک میز شام

 تزیینات زیبای سفره مهمانی

تزیین میز یا سفره برای تدارک یک مهمانی خانوادگی و یا رسمی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، از این رو برای اینکه تزیینات تاثیر گذار و جذابی داشته باشید، حتما لازم نیست هزینه های بالایی داشته باشید و یا اینکه از ظرف و ظروف لوکس و گران قیمت استفاده کنید، بلکه برای انجام این کار داشتن کمی ذوق و خلاقیت کافی است تا سفره یا میز را به بهترین شکل دیزاین کرده و مهمان هایتان را شگفت زده نمایید.

 تزیینات سفره مهمانی

از اینکه تا پایان این مطلب همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم، در صورت تمایل برای آشنایی با جدیدترین و زیباترین مدل های تزئین غذا و سفره آرایی می توانید از مطالب قبلی آرگا در این زمینه دیدن کنید و برای تزیینات خود در منزل الگو بگیرید.

مطالب مشابه