مرگ دلخراش کارگر بر اثر گرفتار شدن بین بالابر و دیوار

منبع: سیمرغ

101

1399/3/23

14:22


مرگ دلخراش کارگر بر اثر گرفتار شدن بین بالابر و دیوار

رئیس ایستگاه شماره ۲۴ آتش نشانی مشهد گفت: کارگر 30 ساله فروشگاه لوازم یدکی موتور بر اثر گرفتار شدن بین بالابر و دیوار، جان خود را از دست داد

 فوت کارگر 30 ساله بر اثر گرفتار شدن بین بالابر و دیوار

سر آتشیار حسن عظیمیان با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حادثه برای فردی در درون یک مغازه فروش لوازم یدکی موتور سیکلت، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی بلافاصله گروه نجات ایستگاه شماره ۲ را به محل حادثه در خیابان ۱۷ شهریور مشهد اعزام کرد.

وی افزود: نیروهای امدادی به محض رسیدن به محل حادثه متوجه شدند که داخل فروشگاه عرضه لوازم یدکی موتورسیکلت، یک مرد جوان حدودا 30 ساله که کارگر مغازه بوده است، به دلیل نامعلومی حین استفاده از بالابر از ناحیه سر و گردن، بین بالابر و دیوار طبقه زیرزمین و هم‌کف این مغازه گرفتار شده و به‌طرز دلخراشی فوت شده است.

رئیس ایستگاه شماره ۲۴ آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: نجات‌گران آتش‌نشانی بلافاصله پس از قطع اصلی جریان برق و ایمن‌سازی محل حادثه، با استفاده از تجهیزات ویژه ست‌های نجات هیدرولیکی و عملیات رهاسازی جسم بی‌جان این فرد را از لابه‌لای بالابر و دیوار انجام شد.

عظیمیان ادامه داد: پیکر فرد فوت شده توسط تکنسین‌های اورژانس تایید و تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد وی تاکید کرد: تحقیقات بیشتر درباره علت و چگونگی بروز این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در حال انجام است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com


مطالب مشابه


تصویری