تزیین ژله ساده و آسان برای میز شام مناسبت های مختلف

تزیین ژله ساده و آسان برای میز شام مناسبت های مختلف


منبع: آرگا

155

1399/10/19

18:02


آزگا شما را به مشاهده ایده های جالبی از تزیین ژله ساده دعوت می کند؛ هدف آشنایی بیشتر شما عزیزان خوش سلیقه و در نهایت خلق یک دسر دیزاین شده زیبا و در عین حال خوش طعم می باشد.

تزیین واژه ای آشنا که در بسیاری از موارد به ویژه در آشپزی و خوراکی ها مورد استفاده قرار گرفته و البته بسیار پرکاربرد می باشد، با استفاده از یک سری اقدامات ساده شما انواع خوراکی ها از جمله دسرها؛ و به خصوص ژله های محبوب را دچار تحولی دوست داشتنی می کنید؛ در همین راستا به ارائه ایده های دلچسبی از تزیین ژله ساده در این مطلب دست زده ایم.

ایده های زیبای تزیین ژله ساده

ژله یا همان لرزانک نوعی دسر خوشمزه و در عین حال محبوب است که محصول کلاژن (ژلاتین) می باشد؛ که اغلب پس از غذا میل شده و دارای انواع بسیاری بوده و به دو صورت ژله ساده و مجلسی تهیه و تزیین و برای مراسم های رسمی و غیررسمی مورد استفاده قرار می گیرد؛ شما کدبانوهای بینظیر می توانید با در نظر گرفتن نوع مناسبت و همچنین سلیقه ی خود ژله ی مورد نظر را انتخاب؛ تهیه و تزیین نمایید؛ به عنوان مثال برای یک دورهمی ساده و خانگی نیازی به خرج هزینه ای آنچنانی و صرف زمان زیاد برای تهیه و تزیین آن نمی باشد؛ البته این بدان معنا نیست که شما دسری فاقد طعم و مزه بر سر میز پذیرایی خود قرار دهید؛ اما قطعا نیازی به ایده های تزییناتی زیبا و شیک نمی باشد.

تزیینات ژله ساده برای دورهمی های دوستانه

ژله مجلسی

انواع نمونه های جالب زیباسازی و دیزاین ژله ساده

ژله ساده

اما برای پذیرایی و درخشش در یک مهمانی شیک و پر از مهمان که می خواهید تمامی مهمانان را سورپرایز کرده و انگشت به دهان بگذارید؛ حرف از یک تزیینات شیک و مجلسی برای انواع خوراکی ها به ویژه ژله به وسط می آید؛ و اما در این مطلب مورد قابل بحث ما ژله های ساده هستند که بیشتر به آن می پردازیم.

مجموعه ای متنوع و متفاوت از ایده های تزیین ژله ساده

نمونه هایی ایده آل و ناب از تزیینات تزیین ژله ساده

طرز تهیه ژله ساده از روشی آسان برخوردار است و به این صورت می باشد که از مخلوط کردن پودر ژله با با آب جوش و یا مخلوط کردن پودر ژلاتین، شکر و آب میوه و قرار دادن ترکیب به دست آمده در یخچال ساخته می شود؛ پودرهای ژله دارای تنوع زیادی هستند که بر اساس همین تنوع با توجه به پودر ژلاتینی که استفاده می شود؛ ژله نیز دارای طعمی مختلف می گردد. که آن هم با در نظر گرفتن نوع مناسبت و سلیقه و ذائقه خود و اطرافیان آن را انتخاب می کنید؛ به عنوان مثال برای شب یلدا می توانید از پودرهای ژلاتینی انار و هندوانه بهره ببرید.

تزیین لرزانک ساده برای دورهمی های معمولی

ایده ی تزیین ژله انار به شکل ساده

تزیینات ژله ساده برای داشتن دسری بینظیر

و اما تزیین آن به روش های آسان و گوناگونی انجام می شود؛ دیزاین با استفاده از میوه های خوش طعم و رنگی همان فصل به صورت سالم و یا برش خورده، همچنین خامه، ترافل و … همگی ایده های جالبی از این تزیینات محسوب می شوند؛ ایده ای دیگر که می توانیم توجه شما را به آن در رابطه با تزیینات جلب کنیم شکل دهی به ژله ها با استفاده از قالب ها در شکل های مختلف می باشد. ژله رنگین کمان، ژله آبرنگی و ژله های تهیه شده با شیر از جمله نمونه های این ژله (ساده) محسوب می گردند.

مجموعه ای دوست داشتنی از ایده های تزیینات ژله ساده

انواع نموننه های متفاوت و متنوع تزیین ژله ساده

نمونه هایی دلچسب از تزیین لرزانک ساده

دیزاین ژله میوه ای ساده به شکل گل

انواع نمونه های تزیینات ژله ساده

نمونه هایی ایده آل و خارق العاده از تزیین ژله ساده

تزیینات ژله ساده برای داشتن دسری بینظیر

گالری شیک و خواستنی از ایده های تزیینات ژله ساده

تزیین ژله ی میوه ای آسان با رنگ نارنجی و شکل قالبی تو خالی

تزیین لرزانک خوش طعم و خوشمزه ساده

تزیین ژله ساده برای الگوبرداری کدبانوهای عزیز

تزیینات شیک و مناسب ژله ساده

دیزاین ژله ساده با کمترین هزینه در منزل

تزیین ژله به روشی آسان به شکل گل

انواع نمونه های دیزاین ژله ساده

دیزاین ژله ساده لیوانی با استفاده از میوه توت فرنگی

تزیین ژله آسان و راحت در منزل

نمونه های منحصر به فرد از ایده های تزیین ژله ساده

ایده های زیباسازی و طراحی ژله ساده

ایده های زیبا و جذاب دیزاین ژله ساده

 ایده های زیبا و منحصر به فرد تزیین ژله ساده

ایده های شیک و متفاوت تزیینات ژله ساده

مجموعه ای متفاوت و منحصر به فرد از تزیین ژله ساده

دیزاین ژله ی میوه ای با طعم کیوی با شکل قالبی

نمونه های زیبای دیزاین ژله ساده

ایده های جالب تزیینات ژله ساده

دیزاین ژله ساده برای شب یلدا به سه رنگ زیبای قرمز، سبز و سفید

انواع ایده های تزیین ژله ساده

در این مطلب شما عزیزان را با مجموعه ای از ایده هایی جالب از «تزیین ژله ساده» آشنا نمودیم، امیدواریم این تصاویر توانسته باشد شما کدبانوهای عزیز را در تهیه یک دسر خوشمزه، زیبا و اشتهاآور و در عین ساده و سریع یاری کرده باشد.

مطالب مشابه