۵کشته در پی برخورد سواری با تریلر

منبع: برترین ها

62

1400/3/6

22:49


سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد مرگبار یک دستگاه خودرو ۴۰۵ با تریلر در محور «یاسوج به اصفهان» خبر داد.

ایسنا: سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد مرگبار یک دستگاه خودرو ۴۰۵ با تریلر در محور «یاسوج به اصفهان» خبر داد.

«جهانبخش وحدت نژاد» گفت: ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه پنجشنبه ششم خرداد ماه ۱۴۰۰ در اثر برخورد شاخ به شاخ یک دستگاه پژوه 405 حامل ۱۵ افغانستانی با تریلر در تونل شماره ۱۰ محور «یاسوج به اصفهان» 5 سرنشین پژو در دم جان خود را از دست دادند که یک نفر از این تعداد راننده ایرانی بود.

۵کشته در پی برخورد سواری با تریلر

وی اظهارکرد: تعداد سرنشیان خودروی 405 حدود ۱۶ نفر شامل ۱۵ اتباع افغانستانی بودند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از تعداد سرنشینان 4 نفر مصدوم شدند که دو نفر از مصدومان با آمبولانس‌های اورژانس و هلال احمر به سمت لردگان و دو نفر دیگر به سمت یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد منتقل شدند.

گفتنی است که پس از انتقال دو نفر از مصدومان این حادثه به مراکز درمانی یاسوج یکی از آنها اظهار کرد که در صندوق عقب خودرو سواری هم تعدادی بودند و پس از اعزام آمبولانس اورژانس برای نجات آنها حاضران در صحنه گفتند که چند نفر با وجود مصدومیت پس از درآوردن از صندوق عقب پا به فرار گذاشتند.

مطالب مشابه