رپ خوانی شیوا ابراهیمی بازیگر پشت فرمون با نام “تهران من “

منبع: پرشین وی

28

1400/6/30

10:13


در این ویدئو رپ خوانی شیوا ابراهیمی را هنگام رانندگی می بینید

شیوا ابراهیمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که در سریال های زیادی بازی کرده است. او ازدواج کرده و یک دختر بزرگ دارد. شیوا برای اولین بار در سال ۷۵ با بازی در سریال کهنه سوار دیده شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از رپ خوانی شیوا ابراهیمی را برای شما قرار دهیم که او در اینستاگرامش منتشر کرد

رپ خوانی شیوا ابراهیمی بازیگر

شیوا ابراهیمی با انتشار ویدئوی زیر نوشت:

تهران من

در این ویدئو رپ خوانی شیوا ابراهیمی را می بینید

ویدئویی از رانندگی شیوا ابراهیمی با آهنگ رپ

بد نیست درباره شیوا ابراهیمی بیشتر بدانید

شیوا ابراهیمی زاده ۲۹ بهمن ۱۳۵۵، شمیرانات بازیگر سینما و تلویزیون است.
شیوا ابراهیمی در سال ۱۳۷۳ پس از ورود به دانشکده تئاتر فعالیت خود را ,
با بازی در تئاترهای دانشجویی آغاز کرد و اولین کار حرفه ای خود را در جلوی دوربین ,
را با سریال «کهنه سوار» در سال ۱۳۷۵ به کارگردانی اکبر خواجویی شروع کرد.

رپ خوانی شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی

شروع فعالیت

وی ابتدا فعالیتش را با بازی در تئاتر های دانشجویی آغاز کرد اولین فعالیت حرفه ای شیوا ابراهیمی در سال ۱۳۷۵ با بازی در سریال کهنه سوار به کارگردانی اکبر خواجویی شروع کرد.

به بهانه رپ خوانی شیوا ابراهیمی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. شیوا ابراهیمی اولین فعالیت جدی خود را در سینما با بازی در فیلم مسافر در سال ۱۳۸۰ شروع کرد ولی هنوز مردم او را به خوبی نمی شناختند تا اینکه در سریال جدید سیروس مقدم بنام مدینه بازی کرد او در این سریال نقش یک پرستار را بازی می کر و با بازی در این سریال و بعدش سریال پرده نشین به شهرت رسید.

رپ خوانی شیوا ابراهیمی

همسر و دختر شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی ازدواج کرده و متاهل است همسر وی شخصی به نام بهنام خدایاری است این زوج دارای یک فرزند دختر به نام نفس هستند. نفس دختر شیوا ابراهیمی در شهر پونا در هند متولد شده است.

او می گوید: رابطه من و نفس شبیه دو دوست صمیمی است و گاهی وقت ها هم مثل دو تا خواهریم و حرف هایمان را خیلی راحت به همدیگه می گوییم و باهم تصمیم می گیریم. نفس در خیلی از کارها با من مشورت می کند ولی در نهایت این نفس است که تصمیم می گیرد.

اینستاگرام و ساعدنیوز

مطالب مشابه