مانیتورهای نسل دوم LG Ergo

مانیتورهای نسل دوم LG Ergo


منبع: فوت و فن

4

1400/7/22

16:39


مانیتورهای نسل دوم LG Ergo

مانیتورهای Ergo Dual و Ergo Single ال‌جی نصب آسان را با طیف گسترده‌ای از حرکت برای همه حرفه‌ای‌ها به ارمغان می‌آورند.

ال‌جی الکترونیکس با جدیدترین سری مانیتورهای LG Ergo، همچنان در حال افزایش مرزهای بهره‌وری، راحتی کاربر و انعطاف‌پذیری فضای کار در دوران مدرن است. مانیتورر LG Ergo Dual (مدل ۲۷QP88D) و LG Ergo Single (مدل ۳۲QP880) که برای خانه یا محل کار مناسب است، دارای حداکثر قابلیت تنظیم، نصب آسان و کیفیت تصویر استثنایی IPS با وضوح QHD (2560 14 1440) است.

سری LG Ergo برای اولین بار یک سال پیش رونمایی شد. این مانیتور طوری طراحی شده است که تجربه‌ای برتر از صفحه نمایش را با راحتی ارگونومیک بیشتر ارائه می‌دهد. مدل‌های نسل دوم ارزش و تنوع بیشتری را با بهبود ارتفاع و قابلیت چرخش به مشتریان ارائه می‌دهند. بنابراین، باعث می‌شود صفحه نمایش با دیگران راحت‌تر از همیشه به اشتراک گذاشته شود و در همان حال نیز راحت‌تر از همیشه می‌ایستد. هر دو مدل جدید همان توانایی قبلی خود را بدون نیاز به تنظیم نقطه نصب در نزدیک یا دور کاربر قرار می‌دهند. علاوه بر این، ال‌جی Ergo Dual محدوده قابل تنظیم ارتفاع ۱۵۰ میلی‌متر دارد و Ergo Single نیز ۱۳۰ میلی‌متر حرکت می‌کند اما هر دو قادر به چرخش ۳۳۵ درجه هستند.

 

این مانیتورها با طیف وسیع‌تری از حرکت، می‌توانند ترجیحات فردی هر کاربر را بهتر برآورده کنند. مانیتور LG Ergo Dual یک جفت نمایشگر ۲۷ اینچ دارد و می‌توان آن را در انواع مختلف پیکربندی مفید از جمله کنار هم در جهت افقی، یکی از نمایشگرها در حالت عمودی و دیگری افقی، هر دو به صورت عمودی یا حتی در جهت مخالف قرار داد. صفحه نمایش ۳۲ اینچ ارائه شده در LG Ergo Single برای کاربرانی که فضای کاری بزرگ و یکپارچه را ترجیح می‌دهند ایده‌آل است.

نصب هر دو مدل دوگانه و تک با بازوهای مفصلی که بدون پیچ به میز و میزهای ضخامت حداکثر تا ۷۵ میلی‌متر محکم متصل می‌شوند، اکنون آسان‌تر از همیشه است. گیره C-Clamp دارای حق ثبت اختراع ال‌جی است و از یک مادگی باریک و قوی برخوردار بوده که به فضای دسکتاپ بسیار کمی نیاز دارد و یک فضای کاری تمیز و بدون آشفتگی ایجاد می‌کند.

بنابراین، کاربران می‌توانند تا به راحتی جای پایه را در لبه میز یا سوراخ کابل برای کار (یا بازی) در کمترین زمان محکم کنند. علاوه بر این، هر دو مانیتور Ergo ال‌جی می‌توانند یک لپ‌تاپ را از طریق کابل USB-C One  شارژ کنند در حالی که Ergo Dual همچنین امکان نمایش زنجیره‌ای را از طریق DisplayPort فراهم می کند.

جانگ ایک هوان، معاون ارشد و سرپرست واحد تجاری فناوری اطلاعات شرکت محصولات تجاری ال‌جی الکترونیکس، می‌گوید: «مدل‌های ۲۰۲۱ LG Ergo یک ایستگاه کاری پیشرفته هستند که برای ارائه حداکثر انعطاف‌پذیری با تمام قابلیت‌های صفحه نمایش مورد نیاز کاربران پیشرفته امروزی طراحی شده‌اند. هر دو مانیتور Ergo Dual و Ergo Single راحتی بیشتر کاربر، کیفیت تصویر IPS برتر و مجموعه‌ای از ویژگی‌های مفیدی را که مصرف‌کنندگان از مانیتورهای برتر ال‌جی انتظار دارند، ارائه می‌دهند.»

سری جدید LG Ergo از ماه جاری در بازارهای کلیدی جهان عرضه می‌شود.

Specifications:

۲۷QP88D ۳۲QP880
Size/Ratio Screen Size ۲۷-inch x 2 ۳۱.۵-inch
Resolution QHD (2560×۱۴۴۰) QHD (2560×۱۴۴۰)
Graphics IPS Yes Yes
Color Gamut sRGB 99% (Typ.) sRGB 99% (Typ.)
Brightness (Typ.) ۳۵۰nits ۳۵۰nits
HDR HDR10 HDR10
Color Calibrated Yes Yes
Response Time ۵ms (GtG on Faster setting) ۵ms (GtG on Faster setting)
AMD FreeSync™ Technology AMD FreeSync™ AMD FreeSync™
Design Screen ۳-Side Virtually Borderless Design ۳-Side Virtually Borderless Design
Stand Ergo Dual Stand Ergo Single Stand
Extend / Retract 210mm
Height 150mm
Extend / Retract 210mm
Height 130mm

Swivel ±۳۳۵° / Tilt -30° to +35° /

Pivot / Tilt Adjustable /

C-Clamp + Grommet

Swivel ±۳۳۵°/ Tilt ±۲۵°/

Pivot / Tilt Adjustable /

C-Clamp + Grommet

Interface USB Type-C™ DP Alt. + Power Delivery
۶۵W + Data
DP Alt. + Power Delivery
۹۶W + Data
HDMI x1 x2
Display Port In x1 / Out x1 x1
USB 3.0 x2 Downstream x2 Downstream
Power Adapter Adapter
Sound Speaker Stereo Speaker with MAXXAUDIO® (۵Wx2)
SW On Screen Control Yes Yes

# # #

تصویری


ویدئو