دانلود بازی Lonesome Village برای کامپیوتر – نسخه GOG

دانلود بازی Lonesome Village برای کامپیوتر – نسخه GOG


منبع: دانلود ها

146

1401/8/15

22:16


اولین رای باشید!

در بازی Lonesome Village شما تازه واردی هستید که وارد جهان بازی به نام Ubhora شده‌اید. حال باید پاسخ رویاهای عجیب و غریب خود را در بازی پیدا کرده و به سراغ ماموریت‌های روستا بروید. مردم در این سرزمین ناپدیده شده‌اند و یک برج مرموز هم از روی زمین برخواسته است که اسرار دهکده را در خود مدفون نگه می‌دارد. حال کاوش در سیاه چال شروع شده و پازل‌ها و شبیه سازی‌های مختلف در آن رقم می‌خورد. می‌توانید یک ماجراجویی زیبا را در بازی تجربه کرده و به سراغ ادغام یک سری مهارت‌ها بروید. شما نقش وس کایوت را برعهده خواهید داشت و باید به بازگردانی این دهکده از لبه نابودی کمک کنید.

Lonesome Village PC-GOG

دانلود-بازی-Lonesome-Village

می‌توانید با انواعی از شخصیت‌های بامزه روبرو شده و با آن‌ها رابطه برقرار کنید. این سرزمین را به خانه خود تبدیل کرده و خانه خود را در بازی سفارشی سازی کنید. در باغ خود ماهی گیری را شروع کرده و به دریاچه‌های مجاور بروید. به رشد افراد تنها کمک کرده و سعی کنید که رازهای پنهان را نیز کشف کنید. می‌توانید روستاییان را از اقامت خطرناک در جهان بازی بر حذر داشته و به آن‌ها کمک کنید که خانه خود را در این سرزمین بازسازی کنند. دهکده جای مناسبی برای استراحت بوده و شما باید بعد از یک روز طولانی ماجراجویی، با سبک هنری جذاب به سراغ ایجاد آرامش و شادی در منطقه باشید.

info

Puzzle-solving and life-sim meet in a cozy, no-combat, coyote adventure. Uncover the mysterious, magical past of Lonesome Village and save this town from the hands of evil.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: Intel® Core™ i3 @ 3.2 GHZ

Memory: 8 GB RAM

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه GOG:

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs

دانلود بازی Lonesome Village برای کامپیوتر – نسخه GOG

لینک دانلود

دانلود بازی Lonesome Village-GOG با لینک مستقیم

نظرات