درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟


منبع: برترین ها

13

1401/8/29

18:21


هیر فیلر ماده‌ای است که مستقیما می‌تواند به تقویت ریشه موها کمک کند و سبب درمان ریزش مو می‌شود. اگر موهایتان میریزد، با این روش درمان ریزش مو با هیر فیلر آشنا شوید.

یکی از دغدغه هایی که امروزه در جامعه ما بسیار شایع شده است ریزش جزئی موهای سر در بخش های جلویی می باشد، این ریزش حتی می تواند در کناره ها و وسط سر نیز رخ داده باشد. بهتر است قبل از آن که دچار ریزش های گسترده تر شود جلوی آن را گرفت. این ریزش جزئی طول درمان خاصی با دارو های دائمی درمان ریزش مو و یا حتی کاشت مو قابل رفع می باشد اما راهکار مناسبی به شمار نمی رود. این امر به دلیل آن که شما هنوز ریزش موی گسترده تری را مشاهده نکرده اید و نیاز به صرف هزینه های زیادی در این طول درمان نمی باشید. یکی از راه کار هایی که شما می توانید به سراغ آن بروید و درمانی موثر و ارزان نیز به شمار می رود استفاده از هیر فیلر و یا همان فیلر مو است.

برخی از عواملی که باعث ریزش مو به صورت جزئی می شود می توان به استفاده ی مداوم از اتوی مو و سشوار، رنگ کردن مو و آلودگی های محیطی اشاره کرد. این عوامل باعث می شوند که موی شما نازک شود و در نهایت دچار ریزش شوند. اگر شما نیز از ریزش موهای خود رنج می برید و از کم پشت شدن آن ها ناراضی می باشید به سراغ استفاده از فیلر مو بروید که راهکاری بسیار عالی در این مورد است. اما سؤال این است فیلر مو چیست؟ مواد تشکیل دهنده فیلر مو به موها آسیب می رسانند؟ چرا اصلاً باید از فیلر مو استفاده کنیم؟ در ادامه به تمامی سوالاتی که شما در ذهن دارید پاسخ داده می شود.

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

برای مشاوره و اطلاع از هزینه تزریق هیر فیلر در واتساپ پیغام بگذارید.

زعفرانیه

۰۹۰۳۹۲۰۴۳۴۳

هروی

۰۹۰۵۶۲۴۸۰۰۱

مواد تشکیل دهنده و کاربرد فیلر مو کدام اند؟

فیلر مو تماما به صورت ارگانیک می باشد و برای تغذیه، حفاظت و تقویت موهای شما طراحی شده است. مواد تشکیل دهنده ای که در این محصول به کار رفته است باعث پر شدن کانال فولیکول های مو خواهد شد و این امر باعث حفاظت از موی سر شما می شود. در طراحی این فیلر از مواد مختلفی استفاده شده است که این مواد عبارت اند از:

 • پپتیدها

 • Octa Peptide ۱۱  یکی از پپتیدهایی که در این محصول استفاده شده است می باشد. این امر باعث می شود که کلاژن سازی در موهای شما افزایش پیدا کند و در نتیجه آن کیفیت پوست سر شما دو چندان خواهد شد.
 • Octa Peptide ۲ این پپتید وظیفه محافظت از موهای شما را در برابر آلودگی های محیطی مانند اشعه های مضر خورشید، استرس و اضطراب را بر عهده دارد
 • Deca Peptide ۱۸ باعث تحریک پوست سر برای تولید سلول های فولیکولی مو و در نتیجه افزایش تراکم مو خواهد شد

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

 • Oligo Peptide ۵۴ باعث به توفق در آوردن مو ها در مرحله رشد می شود که این امر باعث جلوگیری از ریزش مو می شود
 • Deca Peptide ۱۰ وظیفه این پپتید رساندن مواد مغذی و مورد نیاز سلول های پوستی و مو را بر عهده دارد
 • Oligo Peptide ۵۴,۷۱ این دو الیگو پپتیدها برای درمان ریزش مو در این فیلر مو می باشد
 • هیالورونیک اسید

این اسیدی که شما در فیلر مو مشاهده خواهید کرد باعث تحریک سلول های فیبروبلاست خواهد شد که در نتیجه آن رطوبت مو ها ماندگاری پیدا می کنند. هدف اصلی این اسید افزایش اثر و ماندگاری این طول درمان می باشد

 • از دیگر مواد تشکیل دهنده در این فیلر مو می توان به ویتامین های متنوع فسفات بافر سالین اشاره کرد.

چرا از فیلر مو استفاده کنیم؟

فیلر مو به صورت کلی می تواند درمان شما را در سه فاز رفع کند. با از بین رفتن این مشکل در افراد، اعتماد به نفس به آن ها برگردانده خواهد شد و زیبایی چهره آن ها نیز دو چندان می شود. در ادامه به برخی از ویژگی هایی که شما با استفاده از فیلر مو آن را مشاهده خواهید کرد را برای شما بازگو می کنیم.

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

@dr_leylarahimi

 • تقویت ریشه موها و مراقبت از آن

ممکن است شما نیز از آن دسته افرادی باشید که به دلیل افزایش سن و تغییرات هورمونی در بدن خود شاهد کمرنگ تر شدن بافت موی خود شده باشید؛ این امر باعث می شود که موهای شما نازک تر از قبل حس شود. فیلر مو به دلیل داشتن ترکیب های مغذری که در مواد تشکیل دهنده خود دارد باعث بازسازی موهای شما می شود و آن ها را به صورت ریشه ای تقویت خواهد کرد.

این امر باعث آن می شود که موهای شما به مرور زمان پرتر شود و تاثیر مستقیمی نیز به اعتماد به نفس و زیبایی شما خواهد گذاشت. علاوه بر این موضوع موادی که در این فیلر وجود دارد باعث تقویت شدن به صورت کامل در موهای شما می شود و با مهار کردن رادیکال های آزاد مقاومت موهای شما را در برابر عوامل مختلفی که باعث آسیب رساندن به مو می شود را جلوگیری می کند.

 • رشد مجدد موها

خرید و استفاده از فیلر و باعث آن می شود که نواحی خالی که در سر خود مشاهده می کنید دوباره پر شوند. در حقیقت مواد مغذی که در تشکیلات این فیلر استفاده شده است ریشه ی موهای شما را به صورت کامل تقویت خواهد کرد تا موهای تازه رشد کنند. این امر باعث می شود که موهای شما به صورت کاملا طبیعی رشد کنند و اجازه این که موهای شما به صورت غیر یکنواخت و نامتقارن رشد کنند را به موهای شما نمی دهد و آن را به ورت کاملا طبیعی در خواهد آورد.

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

 • جلوگیری از ریزش مجدد و دوام نتایج

فیلر مو تنها زمانی که شما آن را استفاده می کنید تاثیرات خود را نشان نخواهد داد و تمامی این تاثیرات بعد از تمام شدن دوره درمانی شما با فیلر مو نیز مدت طولانی در ریشه موهای شما باقی خواهد ماند و باعث تقویت موهای شما می شود. در نتیجه خیال شما از بابت داشتن موهای همیشگی و زیبا کاملا راحت باشد و دیگر نیازی به دوره های درمانی دیگر نخواهید داشت. تاثیراتی که این فیلر مو باقی می گذارد همیشگی می باشد.

نحوه درمان ریزش مو با Hair Filler

بعد از استفاده و اتمام دوره درمانی با استفاده از فیلر مو، موی سر شما مواد فعال تقویت کننده را به ریشه های مو منتشر خواهد کرد و سپس به ریشه ها خواهد رسید. این مواد به صورت 24 ساعته ترکیبات مغذی فولیکول های مو را تامین خواهد کرد و بعد از هر بار تزریق این فیلر مو تا 2 هفته دوام دارند. فیلر مو در طولانی مدت باعث آن می شود که ریشه های موی شما در شرایط بهتری قرار گیرند و از آسیب رساندن به فولیکول ها نیز جلوگیری می کند.

فیلر مو علت اصلی که باعث ریزش مو شده است را که همان ضعف در ریشه ها و نازک شدن تار مو ها را هدف اصلی خود قرار می دهد تا افراد در کوتاه مدت شاهد رشد موهای خود باشند. فیلر مو دارای 7 ترکیب اصلی در مواد تشکیل دهنده خود می باشد که در ادامه هر یک از آن ها را باز می کنیم و خواص آن ها را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم.

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

 • هیالورونیک اسید

این ماده باعث هیدراته شدن فولیکول های مو می شود که نتیجه آن حفظ رطوبت می باشد. این امر مانع شکننده شدن موها در هنگام شانه زدن و یا شانه زدن خواهد شد. هیالورونیک اسید موجود در فیلر مو باعث تحریک در فیبروبلاست ها می شود و شما را صاحب موهایی نرم و ابریشمی می کند.

 • اولیگو پپتید 54 (Oligo Peptid 54)

این ماده باعث جلوگیری از ریزش مو خواهد شد. این ترکیب باعث می شود که موهای شما دیگر نازک و شکننده باقی نماند و عواملی که باعث ریزش مو می شود را کاهش می دهد.

 • دکا پپتید 10 (Deca Peptid 10)

این ماده باعث این می شود که پوست سر و ریشه موهای شما را تغذیه خواهد کرد. این امر باعث این خواهد شد که خشکی پوست سر شما از بین می رود. این پپتید باعث حفظ خاصیت ارتجاعی پوست سر شما می شود و این امر باعث می شود که شما به راحتی بتوانید به موهای خود حالت دهید.

 • دکا پپتید 18 (Deca Peptid 18)

این پپتید باعث می شود که سلول های فولیکولی شما تحریک شود. این امر باعث می شود که ضخامت موهای شما بیشتر شود و از نازکی موهای شما جلوگیری کند. این پپتید علاوه بر این ویژگی ها باعث می شود که در نواحی خالی سر شما موهای تازه رشد کند.

 • اکتا پپتید 2 (Octa Peptid 2)

این ماده از موهای شما در برابر عواملی مانند اشعه مضر خورشید، استرس، عوامل خارجی و... محافظت خواهد کرد. در حقیقت این ماده یک لایه محافظتی در برابر ساقه های مو ایجاد می کند، این امر باعث می شود که اگر شما از وسایل آرایشی برقی که استفاده می کنید آسیب کمتری به موهای شما وارد شود.

 • اکتا پپتید 11 (Octa Pepetid 11)

این پپتید ریشه های موی شما را تحریک خواهد کرد که این امر باعث ایجاد کلاژن های جدید می شود. در نتیجه باعث نرمی و لطافت موهای شما خواهد شد. افزایش کلاژن موهای سر باعث ضخیم تر شدن موها می شود و به رشد مجدد موهای از دست رفته کمک شایانی خواهد کرد.

 • اولیگو پپتید 71 (Oligo Peptid 71)

این ماده از رنگ دانه های موهای شما محافظت خواهد کرد و از سفید شدن موهای شما جلوگیری می کند. همین امر باعث می شود که هنگام استفاده از فیلر مو جوانی به موهای شما هدیه داده می شود. این الیگو پپتید در کنار پپتید 54 باعث جلوگیری از ریزش موها خواهد شد.

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

دکتر لیلا رحیمی

عضو انجمن AAM آمریکا و MAPLE کانادا

 • تزریق بوتاکس به شیوه ADVANCE
 • اصلاح ریزش مو و رویش مجدد مو به شیوه مدرن
 • مدلینگ صورت به شیوه غیر جراحی
 • میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ
 • لیفتینگ صورت به شیوه غیر جراحی
 • جوانسازی به روش هایفوتراپی
 • درمان واریس و عروق سطحی
 • خدمات فیشیال پوستی تحت نظر پزشک
 • تزریق انواع فیلر

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

همین حالا تماس بگیرید.

زعفرانیه

۰۲۱-۲۶۸۵۹۱۴۹

هروی

۰۲۱-۲۲۹۸۱۱۸۳

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

@dr_leylarahimi

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

برای مشاوره و نوبت دهی در واتساپ پیغام بگذارید.

زعفرانیه

۰۹۰۳۹۲۰۴۳۴۳

هروی

۰۹۰۵۶۲۴۸۰۰۱

درمان ریزش مو با هیر فیلر چگونه انجام می‌شود؟

 شعبه۱: خیابان ولیعصر، خیابان شهید فلاحی، جنب مدرسه دی (زعفرانیه)، برج زعفرانیه، پلاک ۵، واحد ۴۰۱، طبقه ۴

شعبه۲: میدان هروی، خیابان وفامنش، ابتدای خیابان مکران شمالی، ساختمان پزشکان حکیمان، جنب داروخانه تسنیم، پلاک ۱۸، طبقه اول، واحد پوست و زیبایی

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو