نسخه پی سی بازی The Last of Us Part 1 تاخیر خورد

منبع: زومجی

1

1401/11/15

01:05


نسخه پی سی بازی The Last of Us Part 1 تاخیر خورد

بازی The Last of Us Part 1 نسخه بهبود‌یافته بازی لست آو اس است که سال گذشته میلادی برای پلی استیشن 5 منتشر شد و مورد استقبال خوبی هم قرار گرفت. این بازی قرار بود در تاریخ ۱۲ اسفند (۳ مارس) برای کامپیوتر هم منتشر شود که ناتی‌داگ، اعلام کرد انتشار این نسخه تاخیری تقریبا یک ماهه خواهد داشت. 

به‌طور دقیق‌تر، نسخه کامپیوتر بازی قرار است ۸ فروردین در دسترس قرار بگیرد. ناتی‌داگ بیانیه‌ای برای اعلام این خبر منتشر و در آن اعلام کرد که افراد زیادی نسخه بهبود‌یافته لست آو آس را روی پلی استیشن 5 تجربه کرده‌اند و افراد زیادی هم مشتاق تجربه آن روی کامپیوتر هستند؛ مخصوصا که برخی از کاربران این پلتفرم قبلا امکان بازی کردن این اثر را نداشته‌اند. با این حال لازم است که نسخه پی سی بازی در بهترین شرایط ممکن به دست گیمر‌ها برسد و تاخیر آن برای چند هفته، باعث خواهد شد تا این استودیو بتواند نسخه پی سی را با کیفیتی در حد استاندارد‌های همیشگی ناتی‌داگ به دست مخاطب برساند. 

ناتی‌داگ همچنین از تمام طرفداران بابت حمایت‌های همیشگی آن‌ها تشکر کرده است. به هر حال این روز‌ها و مخصوصا پس از پخش سریال لست آو آس، افراد زیادی علاقه‌مند شده‌اند تا بازی اول مجموعه را تجربه کنند و کاربران پی سی که قصد تجربه این نسخه بهبود‌یافته از آن را داشتند، باید کمی بیش‌تر و تا تاریخ ۸ فروردین برای آن صبر کنند. 


نظرات


تصویری


ویدئو