تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی مشخص شد

منبع: تکراتو

3

1402/2/26

14:01


تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی اعلام شد. ظاهراً سایپا برنامه دارد خودروهای چانگان را در آینده‌ای بسیار نزدیک به مشتریان تحویل دهد.

تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی مشخص شد

تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی اعلام شد. ظاهراً سایپا برنامه دارد خودروهای چانگان را در آینده‌ای بسیار نزدیک به مشتریان تحویل دهد.

تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی مشخص شد. بالاخره وعده‌های سایپا به‌عنوان متولی واردات خودروهای برند چینی چانگان به کشور در شرف عملی شدن است و آنطور که محمدعلی تیموری مدیرعامل این شرکت قول داده است، دومین خودروساز برتر داخلی قصد دارد این خودروها را تیرماه سال جاری به مشتریان خود تحویل دهد.

بیشتر بخوانید: پیکاپ زاگرس توسط زامیاد روانه بازار شد؛ شاهکار سایپا در قیمت‌گذاری! [+مشخصات و قیمت]

تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی توسط سایپا مشخص شد

محمد علی تیموری در نشست خبری‌ای که با حضور خبرنگاران حوزه خودرو برگزار شد، علت تأخیر در تحویل چانگان‌های وارداتی را تبعیت از استانداردهای کشور عربستان که بر مبنای استانداردهای چین است دانست. وی اظهار کرد:

این خودروها پس از واردات بر مبنای استانداردهای داخلی که طبق استانداردهای اروپایی‌ست، تطابق داده شده و به زودی به دست مشتریان خواهد رسید.

تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی توسط سایپا مشخص شد

بر طبق اظهارات مدیر عامل سایپا، قرار بر این بود که چانگان‌های وارداتی تا اواخر اردیبهشت‌ماه فرآیند تحویل‌شان به مشتریان آغاز شود، اما اکنون بر طبق اخبار، سایپا قصد دارد چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ و ۳ را براساس اولویت انتخابی در هفته دوم تیرماه به دست مشتریان برساند و این موضوع به مشتریان نیز اطلاع‌ر‌سانی شده و حتی تاریخ تحویل خودرو هم برای آنها هشتم تیرماه ذکر شده است.

البته لازم به ذکر است که قیمت علی‌الحساب این خودروها در خروجی گمرک، به ترتیب، ۸۵۰ و ۹۰۰ میلیون تومان و موعد تحویل‌شان هم حداکثر ۹ روز کاری اعلام شده بود. باید منتظر ماند و دید بالاخره چه زمانی پای چانگان‌های وارداتی به خیابان‌ها و جاده‌های کشورمان باز خواهد شد و این خودروها چه تاریخی به دست مشتریان می رسند‌.

قیمت نهایی خودروهای چانگان

قیمت نهایی خودروها مطابق رویه‌های جاری پس از ارسال دعوت‌نامه و با احتساب کلیه هزینه‌های قطعی واردات، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره‌گذاری، اسقاط خودرو، بیمه شخص ثالث ،کرایه حمل و سایر عوارض قانونی مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تاریخ تحویل چانگان‌های وارداتی چیست؟ نظرات خود را با تکراتو به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو