کریستن استوارت به فیلم Rosebushpruning پیوست

منبع: گیمفا

1

1402/3/4

16:02


هنرپیشه‌ی مشهور انگلیسی کریستن استوارت به بازسازی انگلیسی شاهکار کلاسیک مارکو بلوچیو، یعنی Fists In The Pockets با نام RosebushPruning پیوسته است.

کریستن استوارت به فیلم Rosebushpruning پیوست

هنرپیشه‌ی مشهور انگلیسی کریستن استوارت به بازسازی انگلیسی شاهکار کلاسیک مارکو بلوچیو، یعنی Fists In The Pockets با نام RosebushPruning پیوسته است.

اولین تجربه‌ی مارکو بلوچیو، کارگردان شهیر و پیشکسوت ایتالیایی در مقام کارگردان، یعنی فیلم Fists In The Pocket (مشت‌های در جیب) به عنوان یکی از مهم‌ترین آثار تاریخ سینمای ایتالیا نام خود را در پیشینه‌ی هنر هفتم به ثبت رسانده است.

فیلم Fists In The Pocket با ترکیب ژانر درام روانشناسی و کمدی سیاه به نقد ارزش‌های اجتماعی نادرست زمان خود می‌پردازد. این فیلم روایتگر داستان مردی جوان با بازی لو کاستل است که به بیماری صرع مبتلا است. او پس از ناامیدی از اصلاح خانواده‌ی نامتعارف خود و عدم حل مشکلات متعددی که در روابط مابین آن‌ها وجود دارد، تصمیم به قتل اعضای خانواده‌اش می‌گیرد.

حل پس از گذشت ۶۰ سال، کریم عینوز کارگردان برزیلی که پیش‌تر فیلم Firebrand (فتنه‌گر) را در کارنامه دارد؛ تصمیم به بازسازی این اثر با تم و اتمسفر انگلیسی و با استفاده از بازیگران مشهور این کشور گرفته است.

این بازسازی که Rosebushprunning (هرس بوته‌های گل رز) نام دارد از نام‌های سینمایی بااستعداد و مشهوری در میان ستارگان خود بهره می‌برد که از میان آن‌ها می‌توان به کریستن استوارت، جاش اوکنر و ال فانینگ اشاره کرد. همچنین نویسنده‌ی فیلم تحسین‌شدهی Lobster (خرچنگ)، یعنی افتیمیس فیلیپو نگارش فیلمنامه‌ی این اثر را بر عهده دارد.

عینوز در رابطه با این اثر می‌گوید:

از انتشار اولین اثر سینمایی مارکو بلوچیو بیش از ۵۰ سال گذشته است. این فیلم بی‌نظیر و کلاسیک از خود تأثیرات شگرفی بر سینمای ایتالیا و معیارهای داستان‌سرایی بر جای گذاشت.

از همکاری با افتیمیس فیلیپو برای بازسازی این شاهکار کلاسیک تاریخ سینما بسیار مفتخرم. هدف ما ایجاد یک تمثیل مدرن از مرگ خانواده‌ی سنتی با ارزش‌های پدرسالارانه است که امیدوارم این اثر همانند الگوی خود موفق به برانگیختن احساسات و افکار مخاطب شود.

ساخت چنین اقتباسی و کار با چنین تیم بازیگری بااستعدادی که من مدت‌ها هنر آن‌ها را تحسین می‌کردم، همانند یک رویاست که به واقعیت مبدل شده است.

هنوز جزئیات بیشتری از فیلم Rosebushpruning منتشر نشده است.

منبع: Comingsoon

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو