کریم انصاری فرد الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/11/11

23:47


مهاجم ایرانی با جدایی از اومونیای قبرس راهی آریس تسالونیکی یونان شد.

کریم انصاری فرد الان کجاست؟ + بیوگرافی

انصاری فرد به آریس تسالونیکی پیوست

به گزارش نم نمک و به نقل از اسپورت ایزوستای یونان ، کریم انصاری فرد ، مهاجم ایرانی ، که از اومونیا جدا شد بار دیگر به یونان برگشت و این بار به عضویت تیم آریس تسالونیکی درآمد. قرارداد آریس با کریم تا پایان فصل با گزینه تمدید برای یک سال دیگر است.

کریم انصاری فرد الان کجاست؟ + بیوگرافی

کریم انصاری فرد الان کجاست؟ + بیوگرافی

کریم 61 بازی برای اومونیا انجام داد که با 10 گل و 10 پاس گل همراه شد و در راه کسب شانزدهمین جام تاریخ اومونیا سهم به سزایی داشت. باشگاه اومونیا در پیامی برای انصاری فرد نوشت : از کریم انصاری فرد به خاطر مشارکتش تشکر می کنیم و برایش در آینده شغلی اش آرزوی موفقیت داریم.

به گزارش نم نمک ، کریم انصاری فرد که در سایپا ، پرسپولیس و تراکتور بازی کرده بود ، برای پیوستن به اوساسونا راهی اروپا شد و پیراهن این تیم را به تن کرد و این شروع دوران او در اروپا بود. او تابستان 2015 برای اولین بار به یونان آمد و پیراهن پانیونیوس را به تن کرد. این مهاجم  استعداد خودش را در یونان نشان داد و پس از یک فصل و نیم حضور در  این تیم (51 بازی ، 15 گل ، 5 پاس گل) در ژانویه 2017 توسط المپیاکوس خریداری شد.

این بازیکن ایرانی در 48 بازی برای المپیاکوس در یونان و اروپا 22 گل به ثمر رساند و هشت پاس گل داد و برای یک فصل راهی ناتینگهام فارست راهی انگلیس شد. مهاجم میانی ایرانی پس از یک سال حضور در قطر و السیلیه (21 بازی ، 6 گل و یک پاس گل) ، اوت 2020 به آاک آتن پیوست. انصاری فرد پس از دو سال کامل حضور در آتن (80 بازی ، 20 گل ، 2 پاس گل) در تابستان 2022 راهی اومونیا نیکوزیا شد.

کریم انصاری فرد در 15 سال گذشته عضو جدایی ناپذیر تیم ملی ایران بوده و بیش از 100 بازی ملی و 30 گل برای تیم ملی به ثبت رسانده است. او سال گذشته با تیم اومونیا قهرمانی در جام حذفی را جشن گرفت. او در فصل جاری موفق شد 20 بار در لیگ ، جام قبرس و لیگ کنفرانس اروپا به میدان برود و اکنون همراه ایران در جام ملت های آسیا حضور دارد.


بیوگرافی کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد متولد 14 فروردین 1369 در اردبیل بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم بازی می کند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو