دستمزد رابرت پتینسون برای بتمن فاش شد

منبع: ایران آرت

14

1398/7/3

18:11


رابرت پتینسون برای بازی در نقش «بتمن» تنها ۵ میلیون دلار دریافت کرده است

ایران آرت: بروس وین شاید یک شخصیت ثروتمند در دنیای کتاب‌های مصور باشد، اما به نظر می‌رسد که بازیگر جدید این نقش در سینما دستمزد زیادی دریافت نکرده است. روز گذشته گزارش شد که «جونا هیل» و «جفری رایت» برای پیوستن به پروژه‌ی «بتمن» (The Batman) به کارگردانی «مت ریوز» با استودیوی برادران وارنر در حال مذاکره‌اند. امروز هالیوود ریپورتر گزارش می‌دهد که این قرارداد را دست کم یک ماه به تأخیر خواهد انداخت. در این گزارش همچنین آمده است که هیل در مقطعی برای بازی در فیلم ۱۰ میلیون دلار درخواست کرده که مبلغی دو برابر رقم درخواستی «رابرت پتینسون» بازیگر نقش اول فیلم است.

پتینسون که هم اکنون مراحل پیش‌تولید فیلم را سپری می‌کند، اخیراً در مصاحبه‌ای از پوشیدن لباس «بتمن» برای اولین بار گفته بود: «شاید دیوانه‌وارترین کاری بوده باشد که در سینما انجام داده‌ام. لباس را به تن کردم و یادم هست به «مت ریوز» گفتم: «احساس می‌کنم تغییر کرده‌ام!» او گفت «بهتر است که این طور باشد! تو به معنای واقعی کلمه لباس «بتمن» را پوشیده‌ای.»

به گزارش ۳۰نما، فیلم «بتمن» به اولین روزهای فعالیت «شوالیه‌ی تاریکی» و مبارزات او با جرم و جنایت در شهر گاتهام می‌رود. ریوز پیش‌تر در مورد داستان فیلم گفته بود «بتمن» با الهام از کتاب مصور «بتمن: سال اول» ساخته می‌شود اما اقتباسی مستقیمی از هیچیک از کتاب‌های کامیک نخواهد بود.

«بتمن» در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰) توسط برادران وارنر در آمریکا اکران می‌شود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو