اخبار تایید نشده از حادثه برای یک ناوچه ارتش

منبع: برترین ها

19

1399/2/22

07:06


برخی منابع غیر رسمی مدعی شده‌اند که در جریان رزمایش نیروی دریایی ارتش در دریای عمان یک واحد هدف قرار گرفته که ظاهرا خسارات جانی نیز به‌دنبال داشته است.

جماران: برخی منابع غیر رسمی مدعی شده‌اند که در جریان رزمایش نیروی دریایی ارتش در دریای عمان یک ناوچه مورد هدف قرار گرفته و منجر به شهادت جمعی از ملوانان نیروی دریایی ارتش شده است.

همچنین تابناک نوشت: بر اساس گزارش های تایید نشده، پیش از ظهر روز گذشته (یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۹) مانوری دریایی توسط کشورمان در دریای عمان برگزار شده که به وقوع خطایی مرگبار منجر شده است.

آن گونه که خبر می رسد، ‌در بخشی از این مانور که در نزدیکی بندر جاسک و با حضور برخی یگان های دریایی کشورمان برگزار می شده، ناوچه «کنارک» به اشتباه مورد هدف شلیک موشک قرار می گیرد و رویدادی فاجعه بار رقم می خورد.

بر اساس این گزارش های تایید نشده، جمعی از خدمه این ناوچه به شهادت نایل آمده و برخی مفقود شده اند. همچنین برخی گزارش ها حکایت از غرق شدن ناوچه کنارک دارد که زمان زیادی نبوده که به خدمت پایگاه دریایی کشورمان در بندر کنارک در جنوب استان سیستان و بلوچستان درآمده بود.

این در حالی است که در شبکه های اجتماعی روایت های مختلفی از وقوع این حادثه هولناک، نقش ناو جماران در این رویداد و تعداد شهدا و مصدومان این واقعه منتشر می شود. اخباری که باید منتظر واکنش رسمی مقامات کشورمان به آنه بود.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می شود…

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو