‎اصول شیک پوشی در تابستان

‎اصول شیک پوشی در تابستان


منبع: روزگار

803

1399/4/11

07:26


‎اصول شیک پوشی در تابستان

‎انتخاب لباس و ‎اصول شیک پوشی در تابستان

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

‎در هر فصل انتخاب لباس مشکل است تا چگونه آراسته تر به نظر برسید شما تنها با دانستن و رعایت کردن چند نکته ساده می توانید لباسی برای تابستانتان انتخاب کنید.

 

‎انتخاب لباس برای تابستان


‎به سمت سبکی بروید

‎لباس‌هایتان را تا جای ممکن از جنس نازک و سبک انتخاب کنید زیرا این لباس‌ها به خنک‌تر نگاه داشته شدن بدنتان کمک خواهند کرد. لباس‌های نخی و ابریشمی از این دسته لباس‌ها هستند.

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

لباس‌های آزاد و راحت

یک لباس هر چقدر که بیشتر تنگ و چسبان باشد احساس گرمای بیشتری به ما خواهد داد؛ پس بهتر است به جای این مدل‌ها، از لباس‌های گشاد و آزاد استفاده کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که پوشیدن لباس‌های گشاد به معنی پوشیدن سایزهای بزرگتر از سایز خودتان نیست، بلکه به معنی پوشیدن لباس‌هایی‌ست که مدل آن‌ها گشاد است.  

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

 لباس سفید

بی شک سفید یکی از رنگ‌هایی است که می‌تواند بیشترین حس خنکی را برای ما به همراه داشته باشد. اگر به لباس مردمان مناطق گرمسیر نگاه کنید، می‌بینید که تعداد زیادی از آن‌ها از لباس‌های سفید استفاده می‌کنند؛ بنابراین لباس‌هایی به رنگ سفید یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای زمانی که هوا رو به گرمی می‌رود بپوشید. در کنار سفید می‌توانید از رنگ‌های خنثی دیگر نیز برای ست کردن راحت‌تر لباس‌هایتان استفاده کنید.  

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

 
 صندل‌هایی با حس خنکی

صندل‌ها و کفش‌هایی که روی آن‌ها باز است را جایگزین بوت‌ها، کتانی‌ها و کفش‌های جلو بسته‌ی خود کنید. از صندل‌ها می‌توانید برای مراسم و مهمانی‌های غیر رسمی استفاده کنید و از کفش‌های پاشنه بلند در مراسم رسمی‌تر.

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

 
پارچه‌های گلدار

یکی از انتخاب‌هایی که می‌تواند به شدت با روح و با نشاط باشد پوشیدن لباس‌های طرح دار، به خصوص با طرح گل‌ها است. همان‌طور که فصل بهار برای طبیعت، گل‌ها و شکوفه‌های زیبا را به ارمغان می آورد، شما نیز این طرح‌ها را به پوشش و لباس‌های خود وارد کنید تا جلوه‌ی شادتر و زیباتری داشته باشید و به سمت هماهنگی با طبیعت بروید.

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

تیپ اسپرت در تابستان

تیپ اسپرت مورد علاقه بسیاری از خانم ها و دخترخانم هاست و در فصل های مختلف سال آنرا به کار میبرند. با اینکه این روزها هوا گرم است و به مرور گرمتر هم میشود، شلوارهای جین و کفش های کتونی زیاد به کار میرود. یک استایل اسپرت زیبا، شلوار جین جذب و کفش کتانی به همراه شال تک رنگ است که با مدل های مختلف مانتو نخی ست میشود. مانتوهای بلند کلوش، مانتوهای دراپه دار و مانتوهای جلوبسته با طول بلند یا زیر زانو، مدل های خوبی برای این ست اسپرت است.  گروه رنگهای آبی و طوسی و ترکیب آن با سفید یک ست رنگ عالی برای استایل اسپرت تابستانی است. شلوار آبی یا سورمه ای، کفش کتانی سفید، شال سفید، طوسی یا سورمه ای و مانتویی که از همین سه رنگ تشکیل شده یک ست رنگی کول برای تابستان است. اگر مانتو جلوباز است، بهتر است تاپ زیر مانتو را سفید انتخاب کنید تا ست لباس روشن باشد. یک جایگزین مناسب برای شلوار جین در هوای گرم، شلوار لگ طرح جین یا ساپورت نخی طرح جین است. این شلوارها با اینکه ظاهری بسیار شبیه به جین دارد، به مراتب خنک تر و راحت تر از آن است. با این ست لباس میتوانید از کیف های بنددار به رنگ آبی، سفید یا سورمه ای استفاده کنید. جوراب های ساق کوتاه نیز انتخاب خوبی است. چراکه راحتی پاها را در کفش حفظ میکند و مانند سایر جوراب ها گرم نیست.

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

‎اصول شیک پوشی در تابستان

 

‎انتخاب لباس برای تابستان

 

‎اصول شیک پوشی در تابستان

لینک کوتاه این مطلب: http://bia2safa.net/goto/web/url/1761273

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو