جملات انگیزشی کنکور بسیار زیبا که شما را به موفقیت نزدیکتر می کند

جملات انگیزشی کنکور بسیار زیبا که شما را به موفقیت نزدیکتر می کند


منبع: آرگا

325

1400/3/6

07:47


در این مطلب مجموعه ای جدید از جملات انگیزشی کنکور را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم این جملات زیبا و پرمحتوی مورد توجه تان قرار بگیرند و به شما انگیزه کافی برای تلاش زیاد و رسیدن به نتیجه دلخواه در کنکور را بدهند.

متن های انگیزشی برای کنکوری ها یکی از مهم ترین ابزار برای رسیدن به موفقیت و ایجاد انگیزه برای درس خواندن بیشتر است بنابراین بهتر است شما این عبارات را مطالعه کنید تا با هر بار خواندن آن ها انگیزه و تلاش شما برای موفقیت در کنکور بیشتر شود. رازهای موفقیت در کنکور و جملات انگیزشی کنکور از انواع متن هایی هستند که به شما کمک می کنند تا روحیه و انگیزه کافی برای موفق شدن در کنکور را بدست آورید.

متن های زیبا و انگیزشی کنکور

جملات انگیزشی کنکور

متن های انگیزشی کنکور را بهتر است هر هفته با خود مرور کنید و در صورت امکان جملاتی که برای شما جذاب تر هستند را روی کاغذ بنویسید و این عبارات را به آینه و یا دیوار اتاق بزنید تا هر روز با خواندن این متن ها انگیزه کافی برای مطالعه بیشتر در شما ایجاد شود.

جمله های زیبا و انگیزشی برای کنکور

جملات انگیزشی برای پشت کنکورها

نمره‌‌های خوب راه شما را به سمت یک دانشگاه خوب و سپس یک شغل خوب و در نهایت زندگی بهتر می‌سازند. پس به ۱۸ و ۱۹ راضی نشوید و هر روز برای ۲۰ گرفتن تلاش کنید.

*****

متن انگیزشی کنکور

طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ی درس‌هایتان را برای «فردا» بگذارید خیلی دیر می‌شود.

*****

جملات انرژی مثبت و انگیزشی برای موفقیت در کنکور

برنده‌ ها هر کدام در زمینه‌ی تخصصی خودشان استراتژی و برنامه‌ریزی خاص خود را دارند، اما یک چیز در همه‌ی آنها مشترک است: تلاش. دست از تلاش کردن بر ندارید.

*****

نوشته انگیزشی و پرمحتوی برای کنکور

خستگی را کنار بگذارید، اما هرگز امید را رها نکنید. از فکر کردن به شکست‌هایتان دست بکشید، اما هرگز از اهداف‌ تان دست نکشید. فکر کردن به گذشته را رها کنید، اما هرگز آینده را به حال خود رها نکنید.

*****

جمله های انگیزشی کنکور

متن های انگیزشی کنکور

اگر انتظار دارید بدون درس خواندن شغل خوبی به دست بیاورید، مثل این است که انتظار داشته باشید بدون دویدن در مسابقه‌ ی ماراتن برنده شوید.

*****

متن های زیبا و انگیزیشی

تحصیلات گیره‌ ای است که زندگی شما را هنگام سختی‌ها یکپارچه نگه می‌ دارد و جلوی از هم پاشیدن آن را می‌گیرد.

*****

پیامک انگیزشی برای کنکور

موفقیت در مدرسه و دانشگاه مثل آماده شدن برای یک ماراتن است که بعد از فارغ‌ التحصیل شدن شروع می‌شود. روی اهداف‌ تان تمرکز و سخت کار کنید، اما یادتان باشد بدترین چیز برای شما این است که قبل از اینکه به پایان کار برسید خودتان را خسته کنید.

*****

جملات انگیزشی زیبا برای موفقیت در کنکور

وقتی معلم‌هایتان به شما می‌گویند چه کارهایی را باید بکنید به حرفشان توجه کنید، اما مهم‌تر این است که بعدا خودتان بنشینید و فکر کنید چرا از شما می‌خواهند آن کار را بکنید.

*****

متن زیبا و انگیزشی برای موفقیت در کنکور

ستاره‌ها را هدف گرفته‌اید؟ خوب است، ولی اول باید همین پایین سفینه‌تان را بسازید.

*****

جملات زیبا و انگیزشی کنکور

نوشته پر محتوا انگیزشی کنکور

مهم‌ترین چیزی که به‌عنوان یک دانش‌آموز باید بدانید این است که تنبلی بزرگ‌ترین دشمن شما و سخت‌کوشی بهترین دوست شماست.

*****

متن ناب برای انگیزشی کنکور

شاید هزاران لایک در فیسبوک داشته باشید، ولی با این لایک‌ها که نمی‌توانید قبض‌هایتان را بپردازید. حتی اگر یک میلیون فالوور داشته باشید آنها اجاره‌ی خانه‌تان را نمی‌دهند. پیام‌های واتساپ برای شما ماشین نمی‌خرند و با توییت نمی‌توانید خرج زندگی‌تان را در بیاورید. برای خودتان یک زندگی واقعی بسازید، تلاش کردن را از همین امروز شروع کنید.

*****

متن پرمحتوا و انگیزشی برای کنکور

تحصیل شما را ضد ضربه نمی‌کند. تحصیل موشکی است که شما سوار بر آن به سمت هدف‌تان حرکت می‌کنید. تمام کاری که باید بکنید این است که یک هدف مشخص انتخاب کنید و برای هر چیزی که به پروازتان کمک می‌کند وقت بگذارید.

*****

جمله جالب و انگیزشی کنکور

رویای خودتون رو بسازید، وگرنه کسی شما را استخدام میکند تا رویای او را بسازید.

*****

متن انگیزشی و دلنشین برای کنکور

متن های زیبا و انگیزشی

سه چیز در زندگی که دیگر نمی توانید بدستش آورید : کلمات، بعد از گفته شدن. لحظه ها، بعد از ازدست دادن. زمان ,بعد از سپری شدن. لطفا هشیار باشید. ( نلسون ماندلا )

*****

جملات پرمحتوی و انگیزشی

اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد،اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد. (کارل بارد)

*****

متن انگیزشی کنکور

همه شنیدیم که وقتی آرزویی رو برای خودت متصور میشی، حتما توانایی رسیدن به اون آرزو رو داشتی که تونستی حتی بهش فکر کنی.. پشت نکن به آرزوهات!

*****

نوشته دلنشین و انگیزشی کنکور

درس نخوانید تا پول در بیاورید، درس بخوانید تا یاد بگیرید، چون چیزی که شما امروز یاد می‌گیرید، فردا شما را تبدیل به آدمی می‌کند که قرار است باشید.

*****

جملات پرمحتوی و انگیزشی

متن پرمحتوا و انگیزشی برای موفقیت در کنکور

من به این نتیجه رسیده­ ام که هر چه سخت کوش ­تر باشم و بیشتر تلاش کنم، به نظر شانس بیشتری هم دارم…

*****

جملات انگیزشی پرمحتوا و دلنشین کنکور

اگر می خواهید یک تغییر دائمی ایجاد کنید، به حجم مشکلات خود توجه نکنید و شروع به تمرکز بر توانایی­ های خود کنید.

*****

سری جدید عبارات انگیزشی کنکور

راه رسیدن به موفقیت و شکست دقیقا از یک مسیر، اما این شما هستید که انتخاب میکنید در شکست ها متوقف شوید یا به مقصد موفقیت پیشروی کنید.

*****

جملات انگیزشی کنکور

متن امید بخش و پر انرژی برای کنکور

مهم ترین گام در زندگی اغلب افراد برای قدم گذاشتن در جامعه و شروع یک زندگی مستقل و ایده آل قبولی در کنکور و ورود به دانشگاه برای تحصیل در رشته مورد علاقه شان می باشد. بر خلاف عقیده بسیاری از افراد کنکوری، این آزمون به هیچ عنوان سخت نیست بلکه برای پشت سر گذاشتن آن باید خود را باور کنید و به تصمیم و هدف خود رنگ واقعیت ببخشید. انگیزه و امید لازمه تلاش کردن می باشد و با تلاش می توانید نه تنها از کنکور بلکه از دیگر آزمون های سخت در زندگی با موفقیت و با رتبه عالی و به بهترین شکل عبور نمایید.

همواره مطالعه جملات پرانرژی و امیدبخش می توانند به شما نسبت به مسائل پیش رو ذهنیت مثبتی ببخشند. بنابراین در ادامه متن های زیبای بالا پیشنهاد می کنیم مجموعه پیام های انگیزشی و مثبت اندیش را مورد مطالعه قرار دهید و هر روز جمله انگیزشی مثبت منتخب تان را تکرار و ملکه ذهن خود نمایید تا ان شاالله با تلاش و کوشش لازم توفیقات دلخواه تان را در آزمون کنکور بدست آورید.

پیام متنی انگیزشی برای کنکوری ها

شکست خوردن و زمین خوردن
یک اتفاق است
تسلیم‌شدن و بلندنشدن
یک انتخاب است.
نگذار انتخاب‌هایت
اسیر اتفاق‌ها شود..!!!

*****

طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ی درس‌هایتان را برای «فردا» بگذارید خیلی دیر می‌شود

*****

تنها راه انجام دادن کارهای عظیم، دوست داشتن کاری است که می کنید. اگر تا الان آن را پیدا نکردید، به گشتنتان ادامه دهید و تا زمانی که آن را پیدا نکردید، متوقف نشوید.(استیوجابز )

*****

تا وقتی خودتان به خودتان کمک نکنید، هیچ چیز و هیچ‌کس در این دنیا به شما کمک نخواهد کرد.

*****

من مرتب به خودم یادآوری می کنم که باید روی آنچه میخواهم، تمرکز کنم و بجای مشکلات بیشتر، به راه حل ها فکر کنم. به خاطر آوردم هیچ مشکلی نمی تواند روی همه ی زندگی من اثر بگذارد, گرچه ممکن است اکنون اینطور به نظر بیاید
(آنتونی رابینز)

*****

جملات انگیزشی و انرژی مثبت برای کنکوری ها

جملات انگیزشی کوتاه برای کنکور

همیشه گریه کردن سرآغاز بدترین روزها نیست
با طراوت ترین روزها بعد از گریستن ابرهاست که بوجود می آید.

*****

استعدادها و موهبت هایی که دارید را کشف کنید.
بیاموزید چگونه آن استعدادها و موهبت های الهی را در راهی استفاده کنید که برای دیگران مفید باشد.
تلاش کنید با ارزش تر شوید،مطمئن باشید موفقیت شما را تعقیب خواهد کرد.

*****

تلاش و نتیجه نگرفتن بهتر از دست روی دست گذاشتن است

*****

آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند
از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا روید.

*****

این موقعیت نیست که انسان را می سازد
این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق میکند
(برایان تریسی)

*****

جملات انگیزشی جدید برای کنکوری ها

کپشن انگیزشی ناب برای کنکوری ها

همیشه در برنامه ریزی کارها
از کارهای سخت شروع کن.
کارهای آسان خود به خود انجام می شوند.

*****

اگر اعتماد به نفسی در کار نباشد، اگر تضمین و اطمینان خاطری وجود نداشته باشد، شجاعتی در کار نخواهد بود. اگر بدانیم از عهده ی کاری که متقبل شده ایم بر می آییم، نیمی از راه را طی کرده ایم. (آریزن سوئیت ماردن)

*****

خستگی را کنار بگذارید، اما هرگز امید را رها نکنید. از فکر کردن به شکست‌هایتان دست بکشید، اما هرگز از اهداف‌تان دست نکشید. فکر کردن به گذشته را رها کنید، اما هرگز آینده را به حال خود رها نکنید.

*****

موفقیت در مدرسه و دانشگاه مثل آماده شدن برای یک ماراتن است که بعد از فارغ‌ التحصیل شدن شروع می‌شود. روی اهداف‌ تان تمرکز و سخت کار کنید، اما یادتان باشد بدترین چیز برای شما این است که قبل از اینکه به پایان کار برسید خودتان را خسته کنید.

*****

تنها یک چیز می تواند تحقق
یک رویا را غیر ممکن کند
ترس از شکست

*****

جملات انگیزشی جالب برای کنکوری ها

کنکوری های عزیز از شکست نترسید زیرا شکست جرم نیست بلکه هدف های سطح پایین هستند که جرم محسوب می شوند. جملات انگیزشی کنکور را بهتر است هر روز و یا هر هفته مرور کنید تا این جملات به تدریج در ضمیر ناخودآگاه شما ثابت شوند و شما را برای رسیدن به هدف تان حرکت دهند.

مطالب مشابه