جشن تولد نیکی مظفری در سی و چهار سالگی با ست لباس در کنار پدرش

جشن تولد نیکی مظفری در سی و چهار سالگی با ست لباس در کنار پدرش


منبع: پرشین وی

27

1400/6/30

11:49


در این تصویر جشن تولد نیکی مظفری را در کنار پدرش می بینید

نیکی مظفری بازیگر جوان کشورمان و دختر مجید مظفری بازیگر قدیمی سینماست. نیکی چند سال پیش مادرش را از دست داد. او مجرد است و با پدرش زندگی می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصویری از جشن تولد نیکی مظفری را در کنار پدرش برای شما قرار دهیم.

جشن تولد نیکی مظفری بازیگر

در این تصویر تولد نیکی مظفری را مشاهده می کنید

جشن تولد نیکی مظفری

جشن تولد نیکی مظفری بازیگر

بد نیست درباره نیکی مظفری بیشتر بدانید

نیکی مظفری بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد شهریور ماه سال ۱۳۶۶ می باشد ,
و ۳۰ سال سن دارد . به گفته خودش سطح تحصیلاتش کاردانی است,
و کارش طراحی صحنه و لباس و در کارهای دفتر با پدرش که “مجید مظفری”
از بازیگران مرد ایرانی می باشد همکاری می کند .
وی نیز در کلاس های مرحوم سمندریان نیز برای بازیگر شرکت کرده است.

جشن تولد نیکی مظفری

نیکی مظفری

نیکی مظفری تنها فرزند مجید مظفری بازیگر پیشکوست سینما و تلویزون است دختری که در همه این سال ها در کنار پدر بوده تا تجربه کسب کند و در حالی که می توانست به سبب اعتبار و شهرت پدرش در چندین و چند فیلم و سریال ایفای نقش کرده باشد ترجیح داده است تا پله پله در این مسیر گام بردارد و برای رسیدن به هدف اش از هیچ تلاشی مضایقه نکند.

مجید مظفری و دخترش

مجید مظفری و دخترش

به بهانه جشن تولد نیکی مظفری درباره او بیشتر صحبت می کنیم. او وقتی در سال آخر دبیرستان بوده است مادرش را از دست می دهد و مجید مظفری برای او هم پدر و هم مادر بوده است . برای تحصیل در دانشگاه رشته معماری را انتخاب کرد چون بازیگری را بصورت تجربی نزد پدر و در سال هایی که در پشت صحنه حضور داشت تجربه کرده بود همچنین به مدت دو سال در کلاس های استاد سمندریان شرکت کرده بود او علاوه بر بازیگری در رشته طراحی صحنه و لباس نیز دستی بر آتش دارد و در بسیاری از پروژه های در پشت صحنه با سمت های مختلف مثل برنامه ریز و مدیر تولید و … به فعالیت پرداخته است.

بازیگر معروف

بازیگر معروف

وی در جشنواره فیلم فجر ۹۴ برای اولین بار با پدرش در جشنواره به طور همزمان حضور داشت خودش با فیلم نقطه کور مهدی گلستانه و مجید مظفری با فیلم کفش هایم کو کیومرث پور احمد حضور داشت.

اینستاگرام و حرف تازه

مطالب مشابه