تاکید مدیر عامل بنیاد رودکی بر نقش ممتاز هنر در روایت دفاع مقدس

9

1400/7/3

18:43


مدیر عامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با اشاره به برپایی نمایشگاه «خنده بر آتش» در مجموعه برج آزادی در هفته دفاع مقدس بر نقش ممتاز هنر در بازنمایی پیوسته جانفشانی‌های این دوران تاکید کرد.

تاکید مدیر عامل بنیاد رودکی بر نقش ممتاز هنر در روایت دفاع مقدس

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، مهدی افضلی افزود: روایت دفاع مقدس با زبان هنر شنیدنی و مانا خواهد بود. دفاع مقدس سرمایه‌ای بی‌نظیر است و اگر می‌خواهیم این سرمایه عظیم و معنوی نسل به نسل و سینه به سینه منتقل شود، باید اهمیتی ویژه‌ برای «هنر دفاع مقدس» قائل شویم.

مدیر عامل بنیاد رودکی تاکید کرد: همچنین نیاز است که بستر و زمینه‌ای برای نسل جدید هنرمندان در تداوم هنر دفاع مقدس ایجاد و فراهم شود. بنیاد رودکی با توجه به رسالت خود در یک سال گذشته از بیش از 30 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس حمایت کرده و تولید آثاری در این حوزه در دستور کار بنیاد قرار دارد.

افضلی همچنین از عکاسان پیشکسوت دفاع مقدس که آثارشان در نمایشگاه عکس برج آزادی به نمایش درآمده قدردانی کرد. در نمایشگاه «خنده بر آتش» آثار امیرعلی جوادیان، محمود حاج‌محمدی، سعید صادقی، محمد صیادصبور و علی کاوه در برج آزادی به نمایش درآمده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو