EA: بازی Battlefield به شکلی کاملا تازه و جدید باز خواهد گشت

منبع: گیمفا

1

1402/2/26

10:19


اندرو ویلسون، رئیس شرکت EA، در جلسۀ مالی این کمپانی اعلام کرد که فرنچایز محبوب Battlefield «به شکلی کاملاً تازه و نوین» باز خواهد گشت.

EA: بازی Battlefield به شکلی کاملا تازه و جدید باز خواهد گشت

اندرو ویلسون، رئیس شرکت EA، در جلسۀ مالی این کمپانی اعلام کرد که فرنچایز محبوب Battlefield «به شکلی کاملاً تازه و نوین» باز خواهد گشت.

ویلسون در جریان جلسۀ مالی مذکور چندین بار به فرنچایز Battlefield اشاره کرد تا به سرمایه‌گذاران اطمینان دهد که تمرکز قابل توجه‌ای روی این فرنچایز وجود دارد. وی متذکر شد که تیم سازنده این پتانسیل را دارد تا در آینده به شکلی کاملاً جدید Battlefield را بازگرداند.

وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که هم‌اکنون بازۀ مشخصی برای انتشار نسخۀ بعدی وجود ندارد، اما «اطمینانی بسیار ویژه» به رهبران کنونی سری Battlefield دارد.

وینس زامپلا (Vince Zampella)، رئیس استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) و مدیر آی‌پی Apex Legends، وظیفۀ رهبری و نظارت بر سری Battlefield را بر عهده دارد. زامپلا در گذشته با Call of Duty و Medal of Honor به موفقیت‌های عظیمی دست پیدا کرده بود و به نظر می‌رسد که بهترین فرد برای این مسئولیت باشد.

زامپلا در اوایل سال گذشته به این موضوع اشاره کرده بود که قصد دارد به شکل گسترده‌ای سری Battlefield را رشد دهد. برای رسیدن به این هدف، اولین قدم رشد تیم‌های سازنده و جذب نیرو‌های خلاق است. بازی Battlefield 2042 برای اولین بار در سری، شامل بخش داستانی نمی‌شد، اما EA قصد دارد در آینده کمپین (بخش داستانی) را بازگرداند. مارکوس لتو، که هدایت بخش داستانی عناوین قدیمی Halo را بر عهده داشته است، قبل از این استودیوی مستقل V1 Interactive را تشکیل داده بود که بازی شوتر علمی-تخیلی Disintegration را به انتشار رساند. این عنوان نتوانست مخاطب خود را پیدا کند و استودیوی سازندۀ آن تعطیل شد. لتو اوایل امسال به استخدام EA درآمد و حالا بخش داستانی سری Battlefield را هدایت می‌کند.

لارا میل، مدیر عامل EA، سال گذشته بیانیۀ زیر را پیرامون تغییرات شکل گرفته منتشر کرد:

ما بسیار خوش‌شانس هستیم که چنین طرفداران پرشوری داریم و من اطمینان دارم که تمام توانمان را خواهیم گذاشت تا در سطح انتظارات آن‌ها عمل کنیم. ما به ۲۰۴۲ باور داریم و قصد داریم در آینده جهان آن را گسترش دهیم. به عنوان یک تیم منسجم، تمام توانمان را خرج سری Battlefield خواهیم کرد. این یکی از مهم‌ترین و باارزش‌ترین فرنچایزها در صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. ما به طور جمعی قصد داریم به حداکثر پتانسیل آن دست پیدا کنیم.

بازی Battlefield 2042 نتوانست در حد انتظارات EA عمل کند و به دنبال این موضوع، تصمیم بر آن شد تا دگرگونی‌های اساسی حول این فرنچایز و سازندگان آن رخ دهد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو