فال امروز 29 اردیبهشت ماه | تقدیر امروز برایتان چه نوشته؟

1

1402/2/29

07:03


فال امروز 29 اردیبهشت ماه | تقدیر امروز برایتان چه نوشته؟

پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال امروز یا فال روزانه، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود.مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد خودتان بخوانید.در ادامه با فال امروز همراه ما باشید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۲۹ اردیبهشت:

فال روز تولد:  امسال شما به شدت به ضرب المثل قدیمی « از تو حرکت از خدا برکت» اعتقاد دارید و به همین خاطر هم از هیچ تلاش و زحمتی برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان فروگذار نیستید. علاقه و توجه همیشگی شما نسبت به خانواده تان امسال برای شما نتایج فوق العاده ای به همراه خواهد داشت و حمایت بی نظیری از جانب عزیزانتان دریافت خواهید کرد. شما دریایی از انرژی در اختیار خواهید داشت و حتی آماده اید تا قبل از انجام کارها و وظایف خودتان به عشقتان نیز در انجام کارها و رسیدن به اهدافش کمک کنید. امسال شعار «پیشگیری بهتر از درمان است» را سرلوحه خود قرار داده و مرتب وضعیت سلامت خود را تحت نظر داشته باشید و هر قدامی که برای حفظ سلامتیتان لازم است را انجام دهید. از لحاظ اقتصادی شما امسال فرصت های فوق العاده ای برای بهبود بخشیدن به وضعیت فعلیتان خواهید داشت و هیچ محدودیتی برایتان وجود نخواهد داشت. شاید امسال به طور خیلی یر منتظره ای آتش عشق بین شما و همبازی بچگی هایتان جرفه بزند.

فال روزانه متولدین فروردین

پس از رویارویی با چالش هایی که در چند روز گذشته سر راهتان قرار داشته اند طبیعی است که دلتان بخواهد امروز را در کمال آرامش و همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید، اما کارهایی برای انجام دادن دارید و انتظاراتی از شما می رود که باعث می شوند احساس محدودیت کنید. شاید دلتان بخواهد از زیر همه این کارها در رفته و به یک جایی فرار کنید که کسی دستش به شما نرسد، اما بهتر است منطقی باشید و وظایف خود را انجام دهید. چشم و هم چشمی را کنار بگذارید . برای رسیدن به نیتی تلاش و کوشش بسیار داشته اید. و از همه یاری گرفته اید .گرچه این کار خوب است ولی پافشاری بیش از حد اوضاع را خراب میکند . ممکن است انجام کار به تاخیر بیافتد . نرسیدن به خواسته ها گاهی ذهنتان را آزار میدهد .کمی جسارت داشته باشید و صبور باشید.خبر خوبی دریافت خواهید کرد .به تغذیه تان تناسب و نظم بدهید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز برای آنهایی که بخواهند حساس باشند و حرف هایشان را در لفافه و به صورت غیر قابل درک بگویند روز خوبی نخواهد بود و هر چقدر افکار و خواسته هایتان را با صدای بلندتری به زبان بیاورید نتایج بهتری به دست خواهید آورد. البته تحمل خشونت و رفتار تهاجمی از جانب دیگران برای شما ساده نخواهد بود و به نفعتان است که خودتان را در چنین موقعیتی قرار ندهید زیرا نسبت به همیشه احساس آسیب پذیری بیشتری دارید. دوستان بسیاری دارید موقعیت خود را بشناسید و تا می توانید به مردم نیکی کنید. به زودی در کارتان گشایشی حاصل می شود. شما فقط به کمی اراده و تلاش نیاز دارید تا موفقیت را در آغوش بگیرید. بدانید کسی در زندگی برنده است که روی پای خود بایستد. اتفاقی ناگوار باعث شده کسی که دوستش دارید بر سر عقل بیاید و از کارهای گذشته دست بردارد.

فال امروز متولدین خرداد

امروز ممکن است برخی اختلاف نظرها در مورد رابطه عاطفیتان بین شما و کسی که دوستش دارید پیش بیایند. شما احساس می کنید که طرف مقابلتان بیش از اندازه خودش را آزاد می گذارد و در برابر شما بیش از حد خودتان را محدود کرده اید. قرار نیست که هیچ کس در یک رابطه عاطفی خودش را اسیر و زندانی کند، پس به جای مواخذه کردن طرف مقابلتان شما هم سعی کنید به آزادی های فردیتان توجه بیشتری داشته باشید و محدودیت های بیهوده برای خودتان ایجاد نکنید. از تند مزاجی و بد اخلاقی دست بردارید، به زودی اوضاع و احوالتان خوب می شود و زبانزد خانواده می شوید. شما قلبی پاک و مهربان دارید. مسئله ای را که مدتها پنهان کرده بودید ممکن است این روزها آشکار شود. تغییری در تصورات و افکارتان رخ می دهد که بعد ها نتیجه آن مشخص می شود. در مقابل ترس هایتان به ایستید زیرا باعث می شود قوی تر از آن چیزی شوید که همیشه فکرش را می کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز از آن روزهای مورد علاقه شما نیست. محدودیت هایی که در محل کارتان دارید ذهن شما را به طرز عجیبی به خود مشغول کرده اند و به این فکر می کنید که در برابر این همه سختی ها و محدودیت هایی که دارید تحمل می کنید باید حداقل پاداش و تحسین و تایید بیشتری دریافت کنید. با این حال امروز می تواند روز خوبی برای تعیین اهداف حرفه ای جدید باشد. شاید بتوانید نقشه بهتری برای پیشرفت کاری خود بکشید یا به این نتیجه برسید که باید از رئیستان بخواهید ترفیع رتبه ای که فکر می کنید لیاقتش را دارید به شما بدهد. شخصی سعی دارد چیزی به شما بگوید؛ به حرف های او گوش کنید. با دوستان خود صادق و بی ریا باشید اما هر کسی را محرم اسرار خود قرار ندهید. وقوع اتفاقی غیرمنتظره باعث تحولی در زندگی عاطفیتان می شود. همسر یا عزیزتان از شادی روی ابرها به پرواز در می آید. مایلید اصلاعات بیشتری در مورد فردی کسب کنید. حوصله به خرج دهید تا زمان مناسب فرا برسد.

فال فردا متولدین مرداد

شما این اواخر با لجبازی و سرسختی بسیاری اصرار به انجام کارهایی داشته اید که با وضعیت اقتصادی فعلی شما جور در نمی آیند. ممکن است با خودتان فکر کنید که نباید هدفتان را رها کنید، اما گاهی واقعا کمبود مادیات خیلی قویتر از آن چیزی است که شما بتوانید با دست خالی در برابر آن بایستید. شاید بهتر باشد فعلا به پیشرفت وضعیت اقتصادی خود پرداخته و افکار و انرژی خود را روی آن متمرکز کنید. این کار در نهایت شما را یک قدم و حتی بیشتر به سمت هدف اصلیتان پیش خواهد برد. از مسئله ای رنج می برید و مایل هم نیستید مسئله را با کسی درمیان بگذارید، تا رسیدن به هدف راه درازی در پیش دارید. از کسی انتظار کمک داشتید اما برآورده نشده است. بهتر است به همت و اراده ی خود تکیه کنید و راه چاره ای بیابید. در شرایط کنونی محل کارتان تغییر و استرس را از خودتان دور کنید. به دنبال راهی باشید که به زندگی تان معنا و مفهوم ببخشد. در یک میهمانی برخوردی زیبا اتفاق می افتد.

فال امروز متولدین شهریور

شاید شما در حال حاضر در وضعیتی قرار گرفته باشید که در آن مجبور هستید در رابطه با آینده رابطه عاطفی خود تصمیم گیری کنید. شاید خاطرات دوران مجردیتان به سراغتان آمده باشند و شما را به یاد آزادی های گذشته تان انداخته و تردیدهایی را در شما به وجود آورده باشند. به این وسوسه های احمقانه توجهی نکنید، شما در مقابل محدود شدن بعضی آزادی های نه چندان مهم خود چیزهای بسیار مهمتری به دست آورده اید و اگر الان بخواهید تسلیم این افکار بچگانه بشوید بجای پیشرفت ده ها قدم به سمت عقب پس خواهید رفت. منتظر خبری هستید، از اضطراب و دلشوره یک لحظه آرام و قرار ندارید؛ نگران نباشید آنچه باید اتفاق بیفتد رخ خواهد داد. در مورد مشکل پیش آمده این اواخر شما می خواهید مثل یک فرمانده دستور آتش صادر کنید آنهم با فریاد، یادتان باشد زندگی میدان جنگ نیست و شما نمی توانید دیگران را تحت کنترل داشته باشید؛ انتظاراتتان را تغییر دهید تا به رضایت برسید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما از آن دسته آدم هایی نیستید که از کار کردن در شرایطی که آنها را محدود می کنند خوششان بیاید، اما امروز برای این که یاد بگیرید چگونه در کارهایتان نظم بیشتری داشته باشید و با برخی مسائل کنار بیایید، روز خیلی خوبی خواهد بود. شما در حال حاضر بهتر می توانید تغییرات و محدودیت ها را بپذیرید و این موضوع برایتان همچون برگ برنده ای خواهد بود. اگر اهمیت این مسائل را یاد بگیرید همه چیز برایتان خیلی راحت تر و بهتر خواهد شد. فرصت های پیش آمده را از دست ندهید، مشکلات نباید شما را ناامید کنند. هر مشکلی هرچقدر هم که سخت باشد عاقبت با تدبیر و تلاش، آسان می شود. برملا شدن رازی خیالتان را آسوده می کند، آنچه این روزها لازم دارید کمی صبر است. مراقب رفتارتان باشید، با خوش رفتاری از رنجش اطرافیان جلوگیری کنید. اتفاقی غیر منتظره در خانواده شما را بی نهایت خوشحال خواهد کرد.

فال روزانه متولدین آبان

آیا به اندازه کافی به بدن خود توجه دارید؟ آیا ورزش می کنید؟ رژیم غذایی مناسبی دارید؟ وقتی از لحاظ جسمانی با مشکلی روبرو هستید به پزشک مراجعه می کنید؟ اگر جوابتان به این سوال ها منفی است حقی برای شکایت از وضعیت موجود برایتان باقی نمی ماند. شما وقتی از لحاظ جسمی و تناسب اندام به وضعیت دلخواه خود خواهید رسید که مراقبت های لازم را انجام دهید و تا ابد منتظر رسیدن بهترین روز برای رفتن به باشگاه و شروع رژیمتان نمانید. دقت کنید و با عجله تصمیم نگیرید اگر به اعتقادتان ایمان داشته باشید از هیچ مشکلی در هراس نخواهید بود کاستی و ضعف های خود را بشناسید و آنها را برطرف کنید همیشه نمیشه که درست و غلط را به راحتی تشخیص داد اما لازم نیست که خودتان را بیش از حد سرزنش کنید همه اشتباه میکند مهم اینست که تلاش کنید که دیگر اون خطا را تکرار نکنید شخصی باز به شما دروغ میگوید حواس تان را جمع کنید.

فال روزانه متولدین آذر

اگر منتظر این هستید که یک نفر پیدا شود و تمام نیازهای شما را تأمین کند به احتمال زیاد حالا حالاها مجبور خواهید بود که منتظر بمانید. اصلا طبیعت عشق این است که درست در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید و به شکلی که فکرش را هم نمی کنید از راه برسد. شما باید یاد بگیرید که مستقل باشید و هر کاری لازم است را انجام دهید تا خودتان نیازهای خود را برآورده سازید. در غیر این صورت تا ابد شخصیتی وابسته خواهید داشت که اصلا به شما نمی آید و هیچ کسی را هم به خودش جذب نمی کند. شخص نادانی شما را رنجانده سعی کنید با منطق و دلیل او را به ارزش زندگی واقف سازید وگرنه از او برای همیشه بگذرید. تلاش و سعی و استقامتی که در راه رسیدن به مقصود داشته اید نتیجه خوبی در پی خواهد داشت به شرط آنکه به دیگران صدمه نزنید برای رسیدن به مقصودتان از هر راهی که میتوانید بهره بگیرید هوا و هوس را از فکرتان خارج کنید.

فال روز متولدین دی

اگر فرزندی دارید امروز مشکلات او شما را به یاد دوران کودکی و نوجوانی خودتان خواهد انداخت، شاید هم این مشکلات او شبیه به مشکلاتی باشند که همین حالا هم خودتان دارید با آنها دست و پنجه نرم می کنید. این فرصت خیلی خوبی برای رویارویی با مشکلات و خاطراتی خواهد بود که ذهن شما را از گذشته تا بحال به خود مشغول کرده اند. جوابی که برای این افکار خود پیدا خواهید کرد نه تنها مشکل خودتان را حل خواهد کرد، بلکه این فرصت را نیز برای شما فراهم خواهد کرد که به فرزند خود نیز به بهترین شکل ممکن کمک کنید. بدون تلاش به جایی نمی رسید باید قوانین زندگی را بشناسید، به شادی های کوچک زندگی فکر کنید، شما منصف هستید برای مشکل پیش آمده با برقراری مساوات راه حلی پیدا کنید، در جلسه ای بهتر است قبل از آنکه صحبت کنید کمی فکر کنید و اجازه بدهید کمی زمان بگذرد، آنچه از دست داده اید به زودی به دست می آورید، شخصی شما را بسیار دوست دارد احترامش را نگه دارید.

فال متولدین بهمن

امروز باید کمی بیشتر از همیشه حواستان به جیبتان باشد، مخصوصا اگر با آن دسته از دوستان خود به گردش و تفریح می روید که عاشق خرید و پول خرج کردن هستند؛ در غیر این صورت ممکن است وسوسه شده و همگام با آنها پیش بروید و در نهایت با خرج کردن پولی که برای کار مهمی کنار گذاشته بودید برای خودتان دردسر درست کنید. البته این که حال و هوای خودتان را با خریدن یک هدیه کوچک عوض کنید اصلا بد نیست، اما به شرط آن که کمی خودتان را محدود کنید. بیهوده از سختی های روزگار گله و شکایت نکنید. فایده ندارد که هیچ حسته ترتان نیز میکند. لازم است کاری را شخصا انجام دهید. این روزها تصمیم مالی مهمی نگیرید زیرا ضرر میکنید. از افکار بیهوده بیرون بیایید و برای خود سرگرمی ایجاد کنید. در دوستی صادق و صمیمی باشید زیرا در زندگی به دوستان مخلص نیاز خواهید داشت.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است با تنش هایی روبرو باشید که باعث عصبی شدن شما خواهند شد. یکی از نزدیکانتان که به احتمال زیاد شریک زندگی و یا یکی از والدینتان است سعی دارد شما را قانع به نشان دادن رفتاری کند که شما علاقه ای به آن ندارید و از نظرتان با شخصیت واقعی خودتان مطابقت ندارد. سعی کنید به جای این که در مورد این موضوع بحث به راه بیندازید با آرامش و ملایمت درباره آن صحبت کرده و راه حلی برای این وضعیت پیدا کنید. مشکلات این روزهایتان نتیجه بی فکری های خودتان و اطرافیانتان است. با شخص بی طرفی که تجربه دارد مشورت کنید تا راه درست را نشانتان بدهد. در فکر انجام کاری هستید که از نتیجه آن چندان مطمئن نیستید. کینه و نفرت اول خودتان را زخمی میکند بعد دیگران را. سعی کنید تغییری در افکار خود ایجاد کنید. اگر از کرده خود پشیمان هستید باید گذشته را جبران کنید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو