70 میلیون و 650 هزار و 508 نفر شب اقامت مسافران در مازندران ثبت شده است

منبع: همگردی

2

1402/6/22

13:35


ایرنا/ براساس آخرین اخبار واصله، 70 میلیون و 650 هزار و 508 نفر شب اقامت مسافران در مازندران ثبت شده است.

مهدی اسحاقی افزود: از این تعداد مسافر بیش از 34 میلیون نفر شب اقامت از ابتدای تابستان یعنی اول تیر تا 15 شهریور به این استان سفر و اقامت کردند.

وی ادامه داد: برآوردهای آماری بیانگر افزایش تعداد حضور و اقامت مسافران در این استان به نسبت مدت مشابه سال گذشته است.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران با اشاره به تعطیلات پیش رو و پیش بینی حجم بیشتر مسافران از اقصی نقاط کشور در این استان اظهار داشت: برای این منظور هماهنگی های لازم برای میزبانی از خیل عظیم مسافران از سوی دستگاه های اجرایی عضو ستاد خدمات سفر مازندران صورت گرفته است.

وی ادامه داد: برای این منظور، جلسه ای به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران به عنوان مسئول ستاد خدمت سفر و دستگاه های اجرایی عضو این ستاد برگزار شد و تصمیم گیری و برنامه ریزی لازم برای این مهم صورت گرفته است.

اسحاقی گفت: آماده باش کامل دستگاه های عضو خدمات سفر و پیگیری برای تامین و توزیع اقلام اساسی و ضروری همچون گوشت، مرغ و نان از جمله اقداماتی است که برای پیک پیش روی سفر در روزهای آخر تابستان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین برنامه ریزی برای تعبیه کشیک دستگاه های خدمات رسان در این ایام نیز پیش بینی شده تا ارائه خدمات به مردم در این ایام متوقف نشود.

به گفته سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، فعال بودن نمازخانه ها و مساجد بین راهی از دیگر برنامه ریزی های صورت گرفته در اوج سفرهای آتی است. همچنین نظارت تیم های با بازدید از مراکز اقامتی و خدماتی با جدیت انجام می شود.

وی از آمادگی کامل 6 هزار و 867 واحد تاسیسات رسمی اقامتی مازندران به منظور میزبانی از مسافران خبر داد.

70 میلیون و 650 هزار و 508 نفر شب اقامت مسافران در مازندران ثبت شده است

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو