طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری

طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری


منبع: نم نمک

1

1402/8/30

06:02


در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه آموزش روش تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری مجلسی و دستور تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری و مواد لازم ساندویچ فیله مرغ سوخاری و طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری با رسپی خانگی و فوت و فن ساندویچ فیله مرغ سوخاری خانگی و راز خوشمزگی ساندویچ فیله مرغ سوخاری و ترفندهای درست کردن ساندویچ فیله مرغ سوخاری و زمان تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری و نکات مهم در تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری خانگی و تزیین ساندویچ فیله مرغ سوخاری را در نم نمک بخوانید.

طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری

مواد لازم ساندویچ فیله مرغ سوخاری

دستور پخت آسان ساندویچ فیله مرغ سوخاری

طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری

طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری

ساندویچ فیله مرغ سوخاری

دستور پخت ساندویچ فیله مرغ سوخاری

داخل یک کاسه مناسب فیله های مرغ را با ماست ، آب لیمو ترش ، روغن زیتون و مقداری نمک ، فلفل سیاه ، پودر سیر و پاپریکا مخلوط کنید و خوب هم بزنید تا فیله ها مزه دار شوند.

سپس روی مرغ ها را با سلفون بپوشانید و در یخچال به مدت یک تا دو ساعت استراحت دهید.

بعد از طعم دار شدن فیله مرغ ، داخل کاسه ای آرد سفید را با مقداری نمک ، فلفل سیاه و ادویه های دلخواه مخلوط کنید. در کاسه ای دیگر آب یخ بریزید.

سپس تابه ای را روی حرارت ملایم قرار دهید و به اندازه ای کافی روغن داخل آن بریزید تا فیله ها هنگام سرخ کردن در روغن غوطه ور شوند.

سپس فیله ها را ابتدا داخل آرد سفید کاملا بغلطانید و بعد در آب سرد بیندارید و مجددا داخل آرد بغاطانید.این کار را سه تا چهار مرتبه انجام دهید تا آرد کاملا جذب فیله ها شود.

فیله های آردی شده را در روغن داغ بیندارید تا کاملا سرخ شوند.

سپس فیله های سرخ شده را روی دستمال روغن گیر قرار دهید تا روغن اضافیش گرفته شود.

نان های باگت را باز کنید و داخل آن را خالی کنید. سپس کمی از سس همبرگر را داخل آن بریزید و فیله های را داخل نان ها قرار دهید.

در صورت تمایل مقداری کاهو ، گوجه فرنگی و خیارشور خرد شده نیز داخل نان های باگت قرار دهید و ساندویج فیله مرغ سوخاری را میل کنید.

طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری

ساندویچ فیله مرغ سوخاری خوشمزه و فوری

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو