علت مرگ راس مک دانل فیلمساز آمریکایی + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/8/30

18:59


در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، راس مک دانل و فوت راس مک دانل و بیماری راس مک دانل و بیوگرافی راس مک دانل و اخبار راس مک دانل و حواشی راس مک دانل و راس مک دانل کیست و راس مک دانل کجاست و چه خبر از راس مک دانل و راس مک دانل در بیمارستان و علت مرگ راس مک دانل و درگذشت راس مک دانل در نم نمک.

علت مرگ راس مک دانل فیلمساز آمریکایی + بیوگرافی

کشف جسد فیلمساز 44 ساله در ساحل

جسدی که اخیرا در یکی از سواحل شهر نیویورک پیدا شده احتمالا بقایای فیلمساز ایرلندی برنده جایزه امی است که اوایل ماه جاری ناپدید شد.

علت مرگ راس مک دانل فیلمساز آمریکایی + بیوگرافی

علت مرگ راس مک دانل فیلمساز آمریکایی + بیوگرافی

به گزارش نم نمک به نقل از ان بی سی نیوز ، پلیس آمریکا گزارشی درباره کشف یک نیم تنه انسانی در ساحل بریزی پوینت در ایالت مینه سوتا دریافت کرده است و در حالی که جسد به طور رسمی شناسایی نشده است ، به نظر می رسد بقایای جسد متعلق به راس مک دانل(Ross McDonnell) فیلمساز 44 ساله باشد که آخرین بار در 4 نوامبر در حال خروج از آپارتمانش در محله بدفورد-استیوسانت ، بروکلین ، با دوچرخه دیده شده بود..

 دوچرخه او بعدا در ساحل فورت تیلدن در کوئینز ، واقع در شبه جزیره راکاوی در کنار ساحل بریزی پوینت قفل شده بود.

منابع قانونی نیویورک اعلام کرده اند هیچ نشانه ای دال بر خودکشی وجود ندارد و ممکن است «مک دانل» برای شنا رفته باشد ، به نحوی در جریان آب گیر کرده و غرق شده باشد.

تحقیقات ادامه دارد و مقامات در حال همکاری با کنسولگری ایرلند و منتظر نتایج «DNA» هستند.

«مک دانل» که اصالتا اهل دوبلین ایرلند است ، یک فیلمساز و فیلمبردار ماهر است که برای سریال «تجارت» برنده جایزه امی برای بهترین فیلمبرداری شده است. 

راس مک دانل متولد 29 اکتبر 1979 در دوبلین ، ایرلند بود.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو