دانلود بازی Hardland برای کامپیوتر – نسخه CODEX

دانلود بازی Hardland برای کامپیوتر – نسخه CODEX


منبع: دانلود ها

60

1398/6/27

02:16


داستان بازی Hardland در سال ۱۰۱۸ روایت می شود… وقتی که یک ماجراجو از شهر سمرقند به سمت هاردلند سفر می کند. شما باید راز بزرگی را با بررسی تمامی جوانب این دنیای فانتزی حل کنید. هاردلند امپراطوری اعجاب انگیزی است که اسرار زیادی را در خود جای داده. امپراطوری قدرتمندی که می خواهد به او گوش بدهید! این بازی اثری فانتزی، ماجراجویانه و جهان آزاد است که در دنیایی سورئال روایت می شود. استودیو Mountain Sheep وظیفه ی توسعه این بازی را داشته است. شما در زمانی وارد سرزمین هاردلند می شوید که پادشاهی در حال تضعیف شدن هست. تمامی اعضای اصلی دولت، جایزه ای را برای کشتن هیولایی به نام Hard Ogres تعیین کرده اند. هیولایی که آخرین پادشاه را تکه تکه کرد.

هرتکه از این پادشاه در گوشه ای از سرزمین هاردلند افتاده که استفاده از آن ها، حتی در گوشه و کنار این امپراطوری، می تواند قدرتی اعجاب انگیز داشته باشد و تاریخ را عوض کند. اما این فقط شما نیستید که می خواهید قدرت را بدست آورید! ملکه ی کوه های برفی نیز می خواهد که تاج و تخت را از آن خود کند…نیروهای تیره و شوم نیز می خواهند که هاردلند در نابودی بسوزد! خود را برای یک سفر هیجان انگیز و اکشن آماده کنید. شما باید با شهروندان هاردلند مواجه شوید و داستان های متعددی را تجربه کنید. در بازی Hardland شما باید سرنخ های گوناگون را پیدا کنید و در این سرزمین پهناور، به عمق آن توجه کنید تا بتوانید رازهای متعدد را کشف کنید. جهان بازی به صورت چندلایه و غیرموازی است که مقاصد گوناگون و گسترده ای را در خود جای داده. مدت زمان بازی چیزی بیش از ده ها ساعت می باشد که با احتساب ماموریت های جانبی، چیزی بیش از صدها ساعت خواهد بود. نکته جال بازی Hardland، دیدن رویا در خواب است که وقتی در چادرها استراحت می کنید به سراغتان می آیند! البته رویاهای زیادتری منتظر شما هستند که با پیشروی در گیم پلی غیرخطی بازی، متوجه آن ها خواهید شد.

Hardland PC-CODEX

دانلود-بازی-Hardland

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1 (64-bit)

Processor: Intel Core i3 @ 2.2 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD 7770 2GB

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hardland-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs

دانلود بازی Hardland برای کامپیوتر – نسخه CODEX

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو