دانلود AirDroid 4.2.4.5 – ایردروید نرم افزار مدیریت و بهینه سازی اندروید

دانلود AirDroid 4.2.4.5 – ایردروید نرم افزار مدیریت و بهینه سازی اندروید


منبع: دانلود ها

62

1398/8/7

17:54


AirDroid نرم افزار قدرتمندی به منظور دسترسی به ابزارها و منابع مدیریتی سیستم عامل اندروید می باشد. شما توسط این برنامه می توانید تا با استفاده از گوشی و یا از کامپیوتر خود به بهینه سازی گوشی خود پرداخته و آن را در بهترین شرایط خود حفظ نمایید. این برنامه به شما این امکان را می دهد که بتوانید به صورت رایگان به سیستم اندروید خود دسترسی کامل داشته باشید و بتوانید این سیستم را مدیریت نمایید. در واقع این برنامه قابلیت کار از روی دسکتاپ را نیز داشته است و باعث شده است تا کاربران از ویندوز و لینوکس نیز بتوانند بین گوشی و این دستگاه ها ارتباط برقرار کرده و کارهای انتقال فایل و دیگر مسائل را در اختیار داشته باشند. برنامه دارای روند اشتراک گذاری و کمک به ارسال فایل ها به دوستان می باشد و به صورت سریع و ایمن این حالات را در اختیار کاربران قرار می دهد. امکان برقراری تماس و ارسال اس ام اس و همچنین دریافت اعلان های برنامه از دیگر قابلیت های برنامه می باشد.

شما با دانلود AirDroid می توانید صفحه فیزیکی کامل خودتان را داشته باشید و دیگر برای تایپ نیازی به صفحه تایپ گوشی نداشته باشید. این برنامه در واقع راه آسانی برای برقراری ارتباط گوشی با کامپیوتر می باشد و می تواند برنامه های مختلفی نظیر واتس آپ و تلگرام را در برنامه برای استفاده باز نماید. برنامه دراای بخش های مختلفی نظیر امکان انتقال فایل و همچنین اتصال به اینترنت به صورت رایگان می باشد. بین دستگاه اندرویدی خود و کامپیوتر ارتباط برقرار کرده و فایل های خود را به اشتراک بگذارید. این نرم افزار روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Airdroid به سرورهای قدرتمند سایت دانلودها رجوع نمایند.

کاور-AirDroid

اسکرین-شات-Airdroid

info

AirDroid allows you to access and manage your Android phone or tablet from Windows, Mac or the Web, wirelessly, for free. Transfer files between your devices, and share files to your friends.

Better focused: Calls, SMS, and the app notifications you allowed, mirrored to the large computer screen you are focusing on.

Better equipped: Type with full physical keyboard and control with a mouse. Transfer things faster without looking for a cable. Better equipments, better life.

Better connected: Control your Android from computer and use any apps on computer, like WhatsApp, WeChat, and Line. (root required for some devices)

Changelog :

1. Added a feature to trim screen record videos.
2. Other known bug fixes and minor improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود AirDroid 4.2.4.5 – نسخه اندروید

دانلود AirDroid 3.6.4.0 – نسخه کامپیوتر


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو