دانلود بازی Strategic Mind The Pacific برای کامپیوتر – نسخه CODEX

دانلود بازی Strategic Mind The Pacific برای کامپیوتر – نسخه CODEX


منبع: دانلود ها

65

1398/8/7

21:38


Strategic Mind The Pacific یک بازی استراتژیکی نوبتی است که در دوران جنگ جهانی دوم روایت می شود. نبرد بین ایالات متحده و امپراطوری ژاپن در اقیانوس آرام به دقت تاریخی خوبی پرداخته شده است و علاقه مندان حتی از جزئیات تصویری بازی هم لذت خواهند برد. این یک تجربه همه جانبه است و باید نیروهای خود را فرماندهی کرده و دوطرف درگیری را در حالت دلخواه خود نگه دارید. بازی درک منحصر به فردی از اوضاع به شما می دهد و باید شم رهبری بالایی برای رسیدن به پیروزی داشته باشید.

گیم پلی بازی Strategic Mind The Pacific روشن فکرانه طراحی شده است و می توانید به صورت لذت بخش آن را تجربه کنید. نیروهای خود را با جدیدترین سلاح ها قوت بخشید و نگذارید که دشمن شما را غافلگیر کند. به آنها آموزش بدهید و تجهیزاتشان را روز به روز ارتقا دهید. بادبان ها را بکشید و کشتی های خود را به سمت ساحل پیروزی هدایت کنید. عناصر اصلی بازی در نبردهای دریایی استوار شده است و مقیاس بزرگی از امپراطوری را شامل می شود. کشتی های دشمن حامل نیروهای بزرگی است که کار را برای شما سخت خواهد کرد. عملیات متعدد اصلی و فرعی را هم می توانید در بازی تجربه کنید.

Strategic Mind The Pacific PC-CODEX

دانلود-بازی-Strategic-Mind-The-Pacific

بازی Strategic Mind The Pacific سیستم پویا و منحصر به فردی دارد که می توانید واحدهای خود را با تجهیزات اضافی شخصی سازی کنید و برای تمرکز بهتر روی استراتژی حرکتی آن ها هم کار کنید. آسیب رسیدن به موتور کشتی های شما باعث کم شدن سرعت می شود و نباید استحکامات دفاعی خود را تحت تاثیر صخره ها و حرکت دیگر کشتی ها قرار دهید. باید به مهارت های فرمانده اتکا کنید و موج حملات را در زمان های درست به نفع خود تغییر دهید. برای دشوارترین کارها می توانید از قهرمان های جنگی خود استفاده کنید و مطمئن باشید که گویا شما قرار است تاریخ جنگ بین این دو کشور را بنویسید.

info

Strategic Mind: The Pacific is a turn-based strategy set in the WW2 period depicting the war between the USA and the Empire of Japan waged in the Pacific Ocean with mindblowing historical accuracy and attention to detail.

It offers an immersive experience of commanding both sides of the conflict, allowing you to gain a unique understanding of the situation through the eyes of both sides top commanders, resulting in enjoyable and insightful gameplay.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)

Processor: Dual-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 750 Ti or better or AMD HD 7870 or better

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

Sound Card: Onboard

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)

Processor: Dual-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD RX 470 or Nvidia GTX 1050 or better

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

Sound Card: Onboard

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو