چند نکته مهم در خرید کیف زنانه

منبع: تالاب

113

1398/11/14

23:58


چند نکته مهم در خرید کیف زنانه

خرید کیف زنانه یکی از خریدهایی است که می‌تواند برای خانم‌ها هیجان‌انگیز و به‌ یاد ماندنی باشد . خرید کیف بسته به ذوق و سلیقه خانم‌ها، متفاوت و در عین حال ساده است.

 

خرید کیف زنانه برخلاف خرید کفش که در ارتباط مستقیم با سلامت پا است، لازم نیست آنچنان دقیق و موشکافانه باشد. همچنین خرید لباس بسته به موقعیت در میهمانی یا مجالس باید در چهارچوب فرهنگی، اجتماعی و مذهبی باشد، اما خرید کیف این ضرورت‌ها را ندارد.

 

 در خرید کیف زنانه با آزادی‌‎ عمل در انتخاب طرح، جنس و رنگ مواجه هستید، با این وجود، خرید کیف با کاربرد مورد نظرش می تواند دشواری‌هایی نیز داشته باشد.

 

شما به محض اینکه وارد فروشگاه می‌شوید، خود را در انحصار انواعی از کیف‌های جذاب و فریبنده می‌بینید، که شما را برای خرید سردرگم می‌کند. بنابراین بهتر است قبل از خرید کیف، مدل کیف انتخابی‌تان و نحوه استفاده از آن را بررسی کنید تا در خرید با مشکل مواجه نشوید.

 

کیف زنانه متناسب با فرم بدن

کیف زنانه آخرین آکسسوری است که هنگام بیرون رفتن از منزل، به استایل اضافه می‌شود و به نحوی تکمیل کننده‌ی ظاهر است. درصورتی که خانم‌ها اندام و هیکل خود را بشناسند با انتخاب صحیح کیف می توانند عیب‌های اندام خود را بپوشانند و یا زیبایی فرم بدن‌شان را دو چندان کنند.

 

اگر اندام لاغر و بلندی دارید کیف‌های کوچک با بندهای بلند انتخاب مناسبی نیست چون شما را باریک‌تر از آنچه هستید، نشان می‌دهد. و اگر ریزنقش و فربه هستید، کیف‌های بزرگ با بند کوتاه شما را عریض‌تر می‌کند.

 

خانم‌هایی که بالاتنه پهنی دارند، کیف‌های کوچک و دوشی با بندهای باریک و بلند برایشان بهترین گزینه است، همچنین خانم‌هایی که بالاتنه باریکی دارند با انتخاب کیف‌های حجیم با بندهای کوتاه استایل‌شان را جذاب‌تر نشان می‌دهند.

 

مدل‌های پرکاربرد کیف زنانه

کیف دوشی خرید:

کیف‌های دوشی خرید در حجم بزرگ و اغلب سبک هستند، که حمل آنها در مسیرهای طولانی راحت است. این نمونه از کیف‌ها در دهانه، زیپ و دکمه ندارند و دسترسی به محتویات داخل کیف بسیار آسان است.

 

خرید کیف دوشی  زنانه با بند کوتاه علاوه بر زیبا نشان دادن استایل بسیار پرکاربرد است. خانم‌ها در سفر، محل کار و خریدشان از این مدل کیف استفاده می‌کنند.

چند نکته مهم در خرید کیف زنانه

کیف دستی:

این مدل کیف کوچک‌تر است و دهانه آن زیپ و دکمه دارد. دسته کیف دستی هم بصورت کوتاه و هم بصورت بلند است که بیشتر مواقع از بند دوشی بلند آن استفاده می‌شود. کیف دستی پرکاربردترین نوع کیف زنانه است که اکثر خانم‌های شاغل آن را انتخاب می کنند.

 

کیف هلالی:

کیف هلالی که از چرم و پارچه‌های نرم ساخته شده‌است، در قسمت میانه تورفتگی دارد و به این خاطر به مدل هلالی شناخته می‌شوند. این مدل کیف‌ها در سایزهای بزرگ و کوچک در بین خانم‌های جوان بسیار طرفدار دارد و بیشتر با استایل‌های خیابانی و کژوال متداول است.

 

کیف کتابی:

کیف‌های مستطیل شکلی که دسته و بند ندارند و در کف دست نگه داشته می‌شوند به نام کیف کتابی خوانده می‌شوند. این کیف‌های ضخیم، فضای زیادی ندارند و تنها وسایل ضروری را می‌شود در آنها جای داد. خانم‌ها برای مجالس مهمانی و در لباس شب این نوع کیف را با استایل‌شان ست می‌کنند.

 

کیف باگت:

کیف‌‌‌‌‌‌‌‌ها باگت در همان سایز کیف‌ کتابی با ضخامتی کمتر هستند. این کیف‌های بنددار اغلب با بندهای بلند بصورت مورب بر روی دوش آویخته می‌شوند. کیف باگت فضای کافی برای گوشی همراه ، کیف پول زنانه یا زنانه  و عینک دودی دارد،که بصورت روزانه و در قرارهای عصرانه از آن استفاده می‌شود.

 

کوله‌پشتی:

کوله‌پشتی که برای استفاده راحت‌تر با دو بند در پشت کمر است کیف پرکاربردی برای دختران محصل و ورزشکار می‌باشد. کیف‌های کوله پشتی در سایزهای بزرگ و کوچک در بین جوانان محبوبیت زیادی دارد، که با هر نوع استایلی بخصوص استایل‌های دانشجویی ترکیب زیبایی را می‌سازند. تنوع درطرح، رنگ و مدل این کیف‌ها، کاربرد آن را در سفر، دانشگاه،گشت‌های تفریحی و کوهنوردی بسیار رایج کرده‌است.

 

کیف پستچی:

کیف پستچی که بیشتر شبیه کیف‌های موتر‌سوارن و کارمندان است برای خانم‌های شاغل در محل کار استفاده می‌شود. خانم‌ها می توانند مدارک و فرم‌های اداری خود را در این کیف‌ها نگه دارند. کیف پستچی دارای دو بند از دو طرف است که با فرم‌های رسمی و اداری استایل چشمگیری می‌سازند.

 

کیف ورزشی:

کیف‌های بزرگ استوانه‌ایی از چرم و پارچه‌های ضدآب که فضای کافی برای حوله و لباس‌های ورزشی دارند. کیف‌های ورزشی به گونه‌ایی طراحی شده‌اند که تمامی تجهیزات ورزشی را می‌شود در آن جای داد. خانم‌های ورزشکار برای رفتن به استخر و باشگاه با اضافه کردن این مدل کیف، استایلی ورزشکارنه و جذاب برای خود طراحی می‌کنند.

مطالب مشابه