کشف ۵۷۰۰کیلو روغن غیر بهداشتی در تهران

منبع: برترین ها

27

1399/2/22

21:10


رئیس کلانتری ۱۷۲ عبدالعظیم، از کشف ۵ هزار و ۷۰۰ کیلو روغن سوخته در گاراژی در جنوب پایتخت خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۷۲ عبدالعظیم، از کشف ۵ هزار و ۷۰۰ کیلو روغن سوخته در گاراژی در جنوب پایتخت خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

سرهنگ میر رضا بهرامی اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌های مردمی، مبنی بر تهیه و تولید مواد غذایی غیر بهداشتی از جمله روغن سوخته در یک گاراژی در حاشیه کانال عباس آباد بررسی موضوع در دستور کارتیم عملیات این کلانتری قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد، گفت: در رصدهای اطلاعاتی هویت مالک گاراژ شناسایی و به دست آمد متهم مستأجر گاراژ بوده و مدتی است که این محل را اجاره کرده و به تولید مواد غذایی غیر بهداشتی روغن سوخته می‌پردازد.

رئیس کلانتری ۱۷۲ عبد العظیم بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد و دستور دستگیری متهم و بازرسی از آن مکان اخذ شد.

این مقام انتظامی افزود: مراقبت‌های ویژه پلیسی از محل گاراژ ادامه داشت تا اینکه ظهر روز گذشته تیم عملیات کلانتری به همراه نماینده اداره بهداشت به گاراژ مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا یک دستگاه تصفیه روغن، ۵ هزار و ۷۰۰ کیلو روغن سوخته که در گالن‌های ۲۰ لیتری بسته بندی شده و آماده برای عرضه به بازار بود و در شرایط کاملاً غیر بهداشتی نگهداری می‌شد، کشف کردند.

سرهنگ بهرامی با بیان اینکه این متهم از ارائه مجوزهای قانونی برای تولید و توزیع مواد غذایی عاجز بود، گفت: کارگاه فاقد مجوز قانونی از اداره بهداشت است و در این رابطه مستأجر گاراژ دستگیر و کارگاه نیز پلمب شد.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست: دایر کردن کارگاه‌های غیر مجاز و تهیه و توزیع کالاهای غیر بهداشتی با سلامت افراد جامعه در ارتباط می‌باشد و در صورت اطلاع از فعالیت این نوع کارگاه‌ها از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مأموران پلیس را در جریان قرار دهند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو