جاسازی تریاک در بار سیب‌زمینی

منبع: برترین ها

62

1399/3/8

20:54


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۸۷ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک در محموله بار صیفی‌جات و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

ایرنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۸۷ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک در محموله بار صیفی‌جات و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" گفت: با دریافت شکایت های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر بررسی موضوع در اختیار ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم با استفاده از یک دستگاه کامیون بنز قصد دارد مقدار فراوانی تریاک را در پوشش بار سیب زمینی از استان های جنوبی کشور تهیه و به شهر تهران انتقال دهد، گفت: با تکمیل رصدهای اطلاعاتی نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و تیمی از ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر به استان مبدا اعزام شدند.

حسنوند افزود: محورهای مواصلاتی به شهر مبدا با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر تحت کنترل در آمد و تا اینکه در چهارم خرداد ماه کامیون مذکور در جاده های بیراهه شناسایی و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفت.
این مقام انتظامی ابراز داشت: کامیون محموله بار سیب زمینی متوقف و در بررسی های بیشتر ۸۷ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، گفت: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی متهم به همراه مواد مخدر کشف شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو