مانیکا گلر از بازگشت «دوستان» گفت

منبع: برترین ها

88

1400/2/18

14:28


کورتنی کاکس بازیگر نقش مانیکا گلر در سریال «فرندز» وعده داد طرفداران این مجموعه شاهد غافلگیری های خاص در ویژه برنامه بازگشت دوستان باشند.

خبرگزاری صبا: کورتنی کاکس بازیگر نقش مانیکا گلر در سریال «فرندز» وعده داد طرفداران این مجموعه شاهد غافلگیری های خاص در ویژه برنامه بازگشت دوستان باشند.
 

مانیکا گلر از بازگشت «دوستان» گفت

 
به نقل از ایندین‌اکسپرس، کورتنی کاکس ستاره نقش مانیکا گلر در سریال محبوب «فرندز» («دوستان») در گفتگوی تازه خود با الن دجنرس درباره ویژه برنامه بازگشت بازیگران این سریال صحبت کرد.
 
کاکس جمع شدن دوباره بازیگران سریال «فرندز» را «غیر قابل باور» خواند. او گفت: باورکردنی نبود، خیلی پراحساس و پرشور بود.
 
او افزود: جمع شدن دوباره ما بی مقدمه و بدون یک سناریوی از پیش نوشته شده بود، اما همه ما برای اولین بار به استودیوی ۲۴ (متعلق به کمپانی وارنر) رفتیم، من فراموش کردم که چند سال پیش کنار هم بازی کرده بودیم، آخرین بار ۱۵ سال یا شاید هم ۱۷ سال پیش بود که در این مجموعه بازی کردیم.
 
بازیگر فیلم «جیغ» خاطرنشان کرد: ما در این پروژه غافلگیری و شگفتی های زیادی داشتیم که واقعا فوق العاده بود.
 
از سال گذشته زمزمه بازگشت بازیگران سریال «فرندز» در یک قسمت ویژه به گوش می رسید، البته به دلیل پاندمی کرونا فیلمبرداری این ویژه برنامه تا پایان سال ۲۰۲۰ به تعویق افتاد، با این حال به تازگی فیلمبرداری این ویژه برنامه به پایان رسیده است.
 
در قسمت بازگشت «دوستان» مانند ۱۰ فصل قبلی این مجموعه جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، دیوید شویمر، لیسا کودرو، مت له‌بلانک و متیو پری حضور دارند.

مطالب مشابه