دانلود بازی Little Witch Nobeta – Deluxe Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Little Witch Nobeta – Deluxe Edition برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

45

1401/7/12

07:57


اولین رای باشید!

بازی Little Witch Nobeta یک تجربه اکشن و شوتر است که در فضای سه بعدی دنبال می‌شود. بازیکنان قلعه‌های باستانی و ناشناخته را کشف خواهند کرد و از المان‌های جادویی مختلف هم قرار است که برای مبارزه با ارواح استفاده کنند. این بازی از سبک هنری راحت ژاپنی استفاده می‌کند، اما با وجود ظاهر زیبای آن، نبردهایی بسیار چالش برانگیز را خواهیم داشت. دست کم گرفتن دشمنان منجر به برخوردهای دردسرساز خواهد شد. شما باید نقاط ضعف دشمنان را کشف کرده و زمان دقیق عبور از حملات را یاد بگیرید تا در نبردها به برتری برسید. کات سین‌های کاملی را خواهیم دید که زیبا و تاثیرگذار هستند.

Little Witch Nobeta Deluxe Edition PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Little-Witch-Nobeta

می‌توانید در بازی پازل‌های متعددی را حل کرده و به سبک‌های مختلف مبارزه بپردازید. چهار نوع جادو در بازی وجود دارد که متشکل از یخ، آتش، تاندر و آرکین هستند. هر طلسم جادویی می‌تواند به‌طور معمول شلیک شود، شارژ شده یا اینکه ترفندی جادویی را آزاد کند. هر المان در این بازی طراحی منحصربه‌فردی دارد و بازیکنان این امکان را خواهند داشت که یکی را پیدا کنند که مناسب آن‌ها باشد. شارژ طلسم‌های جادویی کمی طول خواهد کشید، اما حملات موفقیت آمیز به دشمنان، می‌تواند سلاح‌ها را به‌صورت خودکار شارژ کند تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

info

The Little Witch Nobeta is a 3D action shooting game. Players will explore ancient, unknown castles and use different magic elements to fight against the soul! The game uses a comfortable Japanese art style, but the battles are quite challenging despite its cute looks.

Underestimating your foes will lead to troublesome encounters. You must discover enemies’ weaknesses and learn the precise time to dodge attacks in order to gain the advantage in combat.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10+

Processor: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti / AMD Radeon RX 6400

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Little Witch Nobeta Deluxe Edition-GOLDBERG:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو