درمان و مراقبت در منزل توسط این مرکز، تحت پوشش بیمه بانک مرکزی قرار گرفت

13

1401/8/15

09:17


با امضای یک تفاهم نامه، بیمه شدگان بانک مرکزی می توانند از خدمات درمانی و مراقبتی مرکز درمان در منزل جهاددانشگاهی (دم) استفاده کنند.

درمان و مراقبت در منزل توسط این مرکز، تحت پوشش بیمه بانک مرکزی قرار گرفت

به گزارش بهداشت نیوز، مسعود آسیما مدیر مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل جهاد دانشگاهی (دم) با بیان این خبر افزود: در تفاهم نامه ای که بین این مرکز و اداره رفاه کارکنان بانک مرکزی به امضا رسید، از این پس بیمه شدگان و بازنشستگان بانک مرکزی و خانواده ایشان می توانند از خدمات درمانی و مراقبتی مرکز درمان در منزل دَم استفاده کنند.

بنابر این گزارش خدمات مرکز درمان در منزل دَم شامل مواردی همچون:

• ویزیت پزشک عمومی و متخصص و فوق تخصص (مغز و اعصاب، قلب، داخلی، تغذیه، روانپزشک، جراحی، عفونی، زنان، اطفال، ارتوپدی، طب فیزیکی و …)

• خدمات پرستاری شامل نوار قلب، سونداژ، تزریقات، وصل سرم، پانسمان، درمان زخم بستر و …

• خدمات پانسمان و درمان زخم های فشاری (زخم بستر)، زخم دیابتی با تیم مجرب متشکل از پزشکان و پرستاران دوره دیده به شیوه های پانسمان نوین

• خدمات توانبخشی از جمله فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی می شود.

گفتنی است، کارکنان و بازنشتگان بانک مرکزی و خانواده ایشان می توانند بدون پرداخت فرانشیز و با تماس با خط تلفن ۶۴۰۶۴ – ۰۲۱ و یا از طریق سایت این مرکز به آدرس https://dam.clinic در کوتاهترین زمان از این خدمات بهره مند شوند.

مرکز جامع و تخصصی خدمات درمانی و مراقبتی در منزل جهاددانشگاهی با نام تجاری «دَم» به عنوان نخستین مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل در سال ۱۳۷۸ باهدف ارتقاء سطح ارائه خدمات سلامت و پوشش مطلوب خدمات درمانی در کلان شهر تهران و با مجوز وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توسط جمعی از دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس شد.

این مرکز هم اکنون با بیش از ۲۳ سال سابقه فعالیت و کادر درمانی مجرب و توانمند در ۲۲ منطقه تهران بزرگ به صورت شبانه روزی در تمام روزها حتی ایام تعطیل در سراسر تهران آماده ارائه خدمات درمانی و مراقبتی غیر اورژانس و قابل انجام در منزل می باشد.

مرکز دم با کادری مجرب، علمی و دانشگاهی همه امکانات و تجهیزات مورد نیاز را در منزل فراهم می نماید تا با استفاده از شرایط خوب همکاری اعضای خانواده در بهبودی و درمان بیمار نهایت بهره وری به عمل آید.

بنابر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، این مرکز در حال حاضر مورد اطمینان سازمان ها و نهادهای معتبر و بزرگ بوده و قراردادهایی را بابت ارائه خدمات درمان در منزل به افراد معرفی شده از سوی سازمان هایی همچون بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیمه ایران و صندوق بازنشستگی صنعت نفت، بازنشستگان نیروهای مسلح، انجمن ام اس، شرکت شهر سالم شهرداری تهران و … منعقد نموده و به ارائه خدمات به کارکنان و اعضای خانواده شان و یا بازنشستگان و از کارافتادگان تحت پوشش این مجموعه ها پرداخته است که بر اساس نظرسنجی های انجام شده رضایتمندی ایشان را از نظر کیفیت و دقت به همراه داشته است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو