دانلود بازی Persona 5 Royal برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

دانلود بازی Persona 5 Royal برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl


منبع: دانلود ها

54

1401/8/15

22:16


اولین رای باشید!

اولین تغییر و نکته مهمی که به بازی Persona 5 Royal و داستانش اضافه شده، شخصیتی جدید تحت نام Kasumi Yoshizawa است، که به مانند شخصیت اصلی بازی به تازگی وارد مدرسه Shujin شده است. Kasumi همچنین عضو جدیدی از پارتی گروه شما خواهد شد و Confidant جدیدی برای شما باز خواهد کرد. Kasumi شخصیتی دوست داشتنی است و مخاطب به راحتی با او ارتباط برقرار خواهد کرد و حتی ممکن است تبدیل به محبوب‌ترین شخصیت فرعی بازی نیز برای شما بشود. ترم سوم جدیدی نیز به بازی و تقویم‌تان اضافه شده است که شامل فعالیت‌های مدرسه‌ای به مانند اردو‌ها و دیگر تجمعات گروهی است و به مانند بقیه ترم‌ها دست شما را برای فعالیت‌های بیشتر باز می‌گذارد تا بیشترین لذت را از دنیای بازی ببرید.

Persona 5 Royal v1.0.0 +  ۶۰FPS Mod NSW_EMU for PC-FitGirl Repack

دانلود-بازی-Persona-5-Royal

اما شخصیت اصلی بازی Persona 5 Royal یعنی Joker که شما کنترل او را بر عهده دارید نیز مجهز به یک وسیله جدید و راهبردی شده است و برای همین مورد تمامی Palaceها بازسازی شده‌اند. Grappling Hook یا همان قلاب پرتاب شونده مشابه چیزی که شخصیت بتمن دارد این وسیله جدید است. حال با آن می‌توانید به جاهای جدیدی از Palaceها بروید و برای تشویق مخاطبان برای گشت گذار بیشتر حال Will Seedهایی نیز به این مکان‌ها اضافه شده‌اند تا شما با بدست آوردن سه تا از آن‌ها علاوه بر تجربه مبارزه با دشمنان قوی و جدید یک آیتم خاص را نیز به دارایی‌هایتان اضافه کنید.

دیگر بخش جدیدی که به بازی Persona 5 Royal اضافه شده است، Thieves Den نام دارد که می‌توانید از منو اصلی بازی وارد آن شوید، بخش که تمامی پیشروی‌های شما در طول بازی را به نمایش می‌گذارد و در آن‌جا می‌توانید با مصرف کردن واحد پولی جدید که بازی اصلا هم در آن خسیس نیست به راحتی به مشاهده عکس‌ها و آرت ورک‌ها و نمایش‌های سینمایی بازی بپردازید و یا موسیقی‌های بازی را بصورت کامل گوش دهید. همچنین شما می‌توانید این محل را شخصی سازی کنید و فضایی مناسب روحیات خودتان را ایجاد کنید. اما این همه چیزی نیست که این مکان ارائه می‌دهد. شما در Thieves Den می‌توانید با اعضای پارتی و دوستانتان به کارت بازی بپردازید و وقت زیادی را در آن‌جا سرگرم شوید و با برنده شدن در آن سکه‌های مورد نظر برای باز کردن فیلم‌ها و آهنگ‌ها و عکس‌ها را باز کنید، البته همانطور که اشاره کردم بازی ابدا در این مورد خسیس نیست و به راحتی به شما این سکه‌ها در روند بازی اعطا می‌کند.

منبع توضیحات: بازی‌مگ

info

Prepare for the award-winning RPG experience in this definitive edition of Persona 5 Royal, featuring a treasure trove of downloadable content included!

Forced to transfer to a high school in Tokyo, the protagonist has a strange dream. “You truly are a prisoner of fate. In the near future, ruin awaits you.” With the goal of “rehabilitation” looming overhead, he must save others from distorted desires by donning the mask of a Phantom Thief.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs

دانلود بازی Persona 5 Royal برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

لینک دانلود

هشدار مهم! این بازی دارای قفل Denuvo می‌باشد و برای پلتفرم PC کرک نشده است. نسخه پیش رو، به‌صورت شبیه‌ساز از کنسول نینتندو سوییچ برای PC توسط فیت گرل منتشر شده است. البته که بازی قابل اجراست اما قطعا عملکرد مناسبی ندارد (به دلیل استفاده از شبیه‌‎ساز).

—————–

دانلود بازی Persona 5 Royal v1.0.0 + Switch Emulators + 60FPS Mod-FitGirl Repack:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

—————–

دانلود فایل انتخابی زبان ژاپنی برای ریپک FitGirl

مطالب مشابه


نظرات