اعترافات جمعی از قاتلین «شهید روح‌الله عجمیان» با حضور در صحنه شهادت +فیلم

منبع: ساعد نیوز

7

1401/8/16

09:08


ساعد نیوز: جمعی از قاتلین بسیجی شهید عجمیان در آزادراه کرج ـ قزوین با حضور در صحنه جرم به تشریح گوشه‌ای از جنایات خود پرداختند.

اعترافات جمعی از قاتلین «شهید روح‌الله عجمیان» با حضور در صحنه شهادت +فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از تسنیم، جمعی از قاتلین بسیجی شهید عجمیان در آزادراه کرج ـ قزوین با حضور در صحنه جرم به تشریح گوشه ای از جنایات خود پرداختند.

سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به حمله تعدادی از اغتشاشگران روز پنجشنبه هفته گذشته به نیروهای پلیس، اظهار داشت: بعد از انتشار تصاویر اغتشاشات در کرج، نیروهای پلیس که برای بازگشایی مسیر در حال حرکت بودند مورد ضرب وشتم قرار گرفتند، که در پی بروز این حادثه طی تماس های مردمی اخبار مناسبی در خصوص اغتشاشگران در اختیار فراجا قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بعد از حمله اغتشاشگران به عوامل فراجا و خودروی پلیس در آزاد راه کرج ـ قزوین با کلیه امکانات ردیابی متهمان آغاز شد، افزود: 9 نفر از اغتشاشگران در حین خروج از مرز و دو نفر دیگر از سرکرده ها به استانهای دیگری متواری شده بودند که با تلاش پلیس دستگیر شدند.

همچنین حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز نیز اظهار کرد: تعدادی از اراذل و اوباش که با استفاده از چاقو، قمه، پنجه بوکس و سنگ در به شهادت رساندن بسیجی سید روح الله عجمیان در روز پنجشنبه 12 آبان ماه در کمال شهر کرج نقش داشتند با دستورات قضایی، توسط اداره کل اطلاعات استان البرز شناسایی و بازداشت شدند.

وی افزود: تحقیقات تکمیلی در این خصوص در حال انجام است و جزئیات بیشتر پرونده به زودی اعلام می شود.

رئیس کل دادگستری استان البرز تصریح کرد: رئیس قوه قضائیه بلافاصله بعد از حوادث روز پنجشنبه، طی تماس تلفنی برای شناسایی و بازداشت عواملی که در شهادت بسیجی شهید عجمیان نقش داشتند دستور صادر کرد که در راستای اجرای این دستور اقدامات لازم انجام شد. دستگاه قضایی با رعایت مقررات قانونی نسبت به شناسایی و مجازات تمامی عوامل اقدام خواهد کرد.

مطالب مشابه


نظرات