حرف‌های نیلوفر مردانی درباره عکس جنجالی‌اش

منبع: برترین ها

5

1401/8/17

17:00


حاشیه‌های انتشار تصویر بدون حجاب نیلوفر مردانی، اسکیت‌باز ملی‌پوش ایرانی در مسابقات آزاد استانبول خبرساز شده تا آنجا که واکنش وزارت ورزش را به دنبال داشته است. حالا نیلوفر مردانی در توضیحاتی در این رابطه عذرخواهی کرده است.

برترین‌ها: حاشیه‌های انتشار تصویر بدون حجاب نیلوفر مردانی، اسکیت‌باز ملی‌پوش ایرانی در مسابقات آزاد استانبول خبرساز شده تا آنجا که واکنش وزارت ورزش را به دنبال داشته است. حالا  نیلوفر مردانی در توضیحاتی در این رابطه عذرخواهی کرده است.

حرف‌های نیلوفر مردانی درباره عکس جنجالی‌اش

در حالی عکس‌ها و تصاویری از این اسکیت‌باز ۲۸ ساله هنگام رفتن روی سکو منتشر و حاشیه‌ساز شد که  نیلوفر مردانی لباسی مشکی با نام «ایران» بر تن داشت.

حرف‌های نیلوفر مردانی درباره عکس جنجالی‌اش

نیلوفر مردانی: عذرخواهی می‌کنم

فرهیختگان آنلاین نوشت: نیلوفر مردانی اسکیت باز که حضور بدون حجابش در زمان دریافت مدال در مسابقات آزاد ترکیه حاشیه ساز شد با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی خود گفته: حضور او در مسابقات ترکیه با هزینه شخصی خودش بود و با هدف کسب جایزه هزار دلاری آن شرکت کرده که بلافاصله بعد از اتمام مسابقات باید برای تحویل مدال بر روی سکو رفته و طبق قوانین باید کلاه خود را برمی‌داشته و در این حین متوجه افتادن اسکارف ورزشی خود نشد.

او با اشاره به حاشیه‌های انتشار این تصویر ضمن عذرخواهی تاکید کرد که نمی‌خواهد برای ادامه‌ی فعالیتش در تیم ملی مشکلی پیش بیاید و از مردم ایران بخصوص هم رشته‌ای‌های خودش بخاطر انتشار اخبار ناراحت کننده و ایجاد فضای متشنج عذرخواهی کرد.

وزارت ورزش و جوانان هم اعلام کرده است که نیلوفر مردانی بدون اخذ مجوز لازم از شورای برون مرزی در مسابقات اسکیت ترکیه شرکت کرده است.

بر اساس اطلاعات دریافتی از فدراسیون اسکیت، این ورزشکار از ماه گذشته در تیم ملی ایران عضویت نداشته و او در سفری شخصی و بدون اخذ مجوز لازم از شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در این مسابقات حضور پیدا کرده است. ضمن اینکه تیم ملی ایران نیز در این مسابقات شرکت نکرده است.

مطالب مشابه


نظرات