چند شوهری در آمریکا | زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد!

چند شوهری در آمریکا | زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد!


منبع: پارس ناز

19

1401/8/18

09:51


چند شوهری در آمریکا | زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد!

چند شوهری در آمریکا و زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد 

در این مطلب با چند شوهری در آمریکا و زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد آشنا می شویم. این زن که یازده بچه را از هشت مرد مختلف به دنیا آورده است، که او را متهم به داشتن این همه فرزند می کنند پاسخ داده است. وی گفته اینکار را انجام داده است تا بتواند از دولت پول بگیرد. این زن که فی نام دارد، به دلیل به اشتراک گذاشتن زندگی عجیب خود در تیک تاک به شهرت رسیده و 90 هزار فالوور جمع کرده است.

 

کاربری، او را با نیک کانن مقایسه می کند که دارای 10 فرزند از 6 همسر مختلف است و در حال حاضر منتظر یازدهمین فرزند خود است. اما قضیه فی برعکس می باشد. چند شوهری در هیچ فرهنگی توجیه نشده و امری غیر قابل توجیح است. به نظر می رسد که افرادی مانند خانم فی از مشکلات روحی رنج برده و برای دیده شدن دست به هر کاری می زنند.

چند شوهری در آمریکا | زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد!

این روزها اینچنین اخباری را به طور مکرر در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنیم. این پلتفرم ها به طور رایگان به افراد این امکان را می دهند تا بتوانند شهرتی کسب کنند. اما وقتی هنر و تخصصی خاصی نباشد، برخی افراد دست به چنین کارهایی می زنند. البته این اخبار هنوز به گوش مقامات نرسیده و معلوم نیست که چه برخوردی با این زن هنجارشکن آمریکایی خواهد شد.

 

زن چند شوهره آمریکایی

این زن آمریکایی، اغلب مجبور می شود از تصمیم خود برای بچه دار شدن از 8 مرد مختلف، در برابر ترول های آنلاین دفاع کند. برخی گفته اند که برای فرزندانش متاسف هستند، در حالی که برخی دیگر تعجب کرده اند که آیا او از باباهای متعدد نوزادش برای تامین مالی استفاده می کند یا خیر. خانم فی با به اشتراک گذاشتن ویدیویی از اسناد ادعایی دادگاه که نشان می‌دهد او تنها 10 دلار درآمد دارد به کاربران پاسخ داد.

چند شوهری در آمریکا | زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد!

هنگامی که یکی دیگر از افراد نوشت که بچه‌هایش «در پریشانی» هستند، او با به اشتراک گذاشتن یک مونتاژ ویدیویی از رقصیدن، سرگرمی و لذت بردن از اوقاتش به این کاربر جواب داد. واضح است که فی که از واکنش‌ها ناراحت نیست، او دوست دارد با اعصاب هیترهایی که دارد بازی کند و اغلب به نظرات منفی آنها با ویدیوهایی از رقصیدن خود پاسخ می‌دهد.

چند شوهری در آمریکا | زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد!

وقتی یک کاربر دیگر از او پرسید که پدران بچه‌ هایش را کجا پیدا می‌ کند، او گفت: اگر یک بیلبورد خالی ببینم، یک آگهی در آنجا درج می کنم. او همچنین در یک ویدیوی TikTok گفت که می‌خواهد 19 فرزند دیگر داشته باشد. در ماه آگوست، فی در ویدیویی که بیش از 2.9 میلیون بازدید داشت، درباره تصمیم خود برای بچه‌دار شدن با مردان مختلف صحبت کرد.

 

فلسفه چند شوهری از دید زن آمریکایی

این زن آمریکایی در این ویدیو توضیح داد که این کار را انجام داده تا فرزندانش هرگز «بی‌پدر» نباشند. او می‌گوید: یک چیزی که من از توضیح آن خسته شدم این است که چرا هشت شوهر دارم. من این را یک بار برای شما توضیح می دهم تا دیگر سوالی وجود نداشته باشد. اگر من فقط یک بابا داشته باشم و او برود یا بمیرد، بچه هایم بی پدر می شوند. اما اگر من هشت شوهر و سه بچه داشته باشم و بمیرم، بچه های من هنوز پنج پدر دارند.

چند شوهری در آمریکا | زنی که از 8 شوهر 11 بچه دارد!

علی‌رغم اینکه خانم فی اینچنین فساد و فحشا را ترویج می دهد، این امر مانع از ادامه تمسخر او در بخش نظرات ویدیوهایش نشده است. کاربری در بخش نظرات ویدیوهای او گفت: “داشتن هشت شوهر جرم است.”، در حالی که کاربر دیگری اظهار داشت: ” زمانی که مشکلی مانند بالا وجود دارد، استفاده از وسایل کنترل بارداری امری ضروری محسوب می شود.” کاربر دیگری اضافه کرد: «به خاطر خدا دست از این کار بردار».

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو