فیلم / بغض و گریه مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون

منبع: شبونه

1

1401/11/15

11:21


گریه و بغض و اشک های مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون اشک همه کسانی که پدرشان فوت کرده بود را دراورد. گریه و بغض و اشک های مهران غفوریان مهران غفوریان بازیگران سرشناس کشورمان شب گذشته در تلویزیون به مناسبت روز پدر حضور پیدا کرد و با مجری برنامه …

فیلم / بغض و گریه مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون

گریه و بغض و اشک های مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون اشک همه کسانی که پدرشان فوت کرده بود را دراورد.

گریه و بغض و اشک های مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگران سرشناس کشورمان شب گذشته در تلویزیون به مناسبت روز پدر حضور پیدا کرد و با مجری برنامه به گفتگو پرداخت.

در پایان مجری برنامه از او خواست تا در مقابل دوربین چند جمله با پدرش صحبت کند و مهران غفوریان هنگام صحبت کردن احساساتی شد و شروع به گریه کرد او پدرش را در سال 1383 از دست داد.

مهران غفوریان خطاب به پدرش گفت که می دانی بعد از رفتنت من سختی ها و مصیبت های زیادی کشیدم و اطرافیان و دوستانم به خوبی می دانند و بعد روز پدر را به او تبریک گفت.

همچنین ببینید:

دانلود کامل برنامه مهمونی (مهران غفوریان) و بچه و پشه و روح

فیلم کامل یک اتفاق ساده با حضور سحر قریشی و مهران غفوریان

مهران غفوریان از هنرمندان سرشناس کشورمان بوده که بعد از کاهش وزن به شدت کم کار شد و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی فعالیت دارد سریال زیر آسمان شهر از مهمترین کارهایی بود که ایشان در دهه ۷۰ کارگردانی کرد مهران غفوریان متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ بوده و در سال ۱۳۷۳ با مجموعه لبخند سوم وارد دنیای بازیگری شد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو