دانلود بازی Bad North Jotunn Edition برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

دانلود بازی Bad North Jotunn Edition برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX


منبع: دانلود ها

90

1398/5/6

21:12


Bad North از المان های لوگ-لایت با مبارزات در لحظه بهره مند می باشد که دارای حال و هوای دوست داشتنی با مبارزات خونین است. این بازی توسط استودیو Plausible Concept توسعه یافته و Raw Fury که در کارنامه ی خود بازی The Last Night را دارند، آن را منتشر خواهد کرد. شما باید از جزیره ی امپراطوری خود علیه وایکینگ های مهاجم محافظت نمایید و مردم خود را رهبری کنید. شما باید باتوجه به شکل ظاهری هر یک از جزایر خود به اهداف مورد نظر خود دست یافته و دست آوردهای تاکتیکال متعددی داشته باشید.

در دانلود بازی Bad North کاربران مدیریت چندین گروه از ساکنین جزیره‌های مختلف را بر عهده می‌گیرند و وظیفه آنها این است از محل سکونت خود در مقابل وایکینگ‌ ها محافظت کنند. محیط‌ها و رویداد‌های بازی به واسطه سیستم توسعه ی تدریجی پردازش می‌شود و در حین بازی محتوای غیرتکراری را توسعه می‌دهد. کاربران گروهی از NPC‌ها را برای جمع‌آوری منابع در بازی مشخص می‌کنند و برخی از آنها را برای دفاع از جزیره خود آماده می‌کنند. به نقل از سازندگان، جلوه‌های ساده و رنگارنگ این بازی در مرحله اول کاربران را با محیطی جذاب روبرو می‌کند که در عین حال از خشونت‌ بالایی نیز برخوردار است. همچنین سازندگان گفتند که هر یک از واحد‌های حاضر در بازی به طور مجزا شبیه‌سازی شده است.

Bad North Jotunn Edition PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Bad-North

بازی Bat North توسط تیم سه نفری حاضر در استودیو پلازیبل کانسپتس (Plausible Consepts) توسعه یافته است. اسکار استالبرگ که به عنوان طراح ارشد در این استودیو حضور دارد، پیش‌تر در کمپانی یوبی‌سافت فعالیت کرده است و در توسعه بازی The Division دست داشته است. در آن سو ریچارد مردیث که شش سال در استودیو تارسیر (Tarsier)، سازنده بازی‌های LittleBigPlanet و Little Nightmares، کار کرده است، در کنار تیم توسعه دهنده بازی Bad North به چشم می‌خورد. در انتها مارتین کوال وظیفه تنظیم موسیقی متن پروژه جدید را بر عهده گرفته است که پیش‌تر ساخت موسیقی‌ بازی‌های Teslgard و Among the Sleep در کارنامه کاری وی دیده می‌شود.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

Position and relocate your troops to fend off the Vikings, who each have their own counters to the threats you pose. Pick your battles and plan your evacuations carefully! Lose a commander and they’re gone forever; lose everything, and it’s game over! You command the broad strokes of your defenses and monitor positioning — your soldiers do the rest, navigating and engaging intuitively in response to the situation at hand.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+
Processor: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 200 MB available space
Sound Card: Yes

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+
Processor: AMD Athlon X4 605e, Intel Celeron G1610 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD 7850, GeForce GTX 470 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 200 MB available space
Sound Card: Yes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Bad North Jotunn Edition-SiMPLEX با لینک مستقیم

مطالب مشابه