سوپرمن و لوییز: جدیدترین سریال اروورس که توسط CW ساخته خواهد شد

166

1398/8/7

12:31


سوپرمن و لوییز: جدیدترین سریال اروورس که توسط CW ساخته خواهد شد

به گزارش TVLine، شبکه‌ی CW در حال انجام فرآیند توسعه‌ی سریالی انشعابی از Supergirl بانام Superman & Lois است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این سریال حول تایلر هوچلین (Tyler Hoechlin) و الیزابت تالک (Elizabeth Tulloch) در نقش کلارک کنت/سوپرمن و لوییز لین جریان خواهد داشت. اولین حضور هوچلین در نقش مرد پولادین در دو قسمت ابتدایی فصل دوم سریال Supergirl بود و مجدداً برای ایفای این نقش در رویداد Elseworlds سال گذشته به همراه تالک طی اولین حضورش در نقش لوییز بازگشت.

به نظر می‌رسد این سریال آخرین اثر شبکه از دنیای سریال پیکان (Arrowverse) باشد. پیشتر سریالی انشعابی از Arrow بانام Green Arrow & the Canaries تایید شده بود که فیلم‌برداری قسمت نخست آن اخیراً آغاز شد و انتظار می‌رود در آخرین قسمت سریال Arrow معرفی شود.

Superman & Lois توسط تهیه‌کننده‌ی اجرایی The Flash تاد هلبینگ (Todd Helbing) خلق می‌شود. دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال را خالق دنیای تلویزیونی DC گرگ برلانتی (Greg Berlanti)، سارا شکتر (Sarah Schechter) و جف جانز (Geoff Johns) تحت عنوان شرکت Berlanti Productions تشکیل می‌دهند.

این سریال که توسط هلبینگ نوشته خواهد شد، داستان مشهورترین ابرقهرمان دنیا و مشهورترین خبرنگار کتاب‌های مصور را در سروکار داشتن با استرس، فشار و درگیری‌های شاغل بودن والدین در جامعه‌ی امروزی دنبال خواهد کرد. در Elseworlds پارسال وقتی کارا با کلارک و لوییز در مزرعه‌ی کنت ملاقات کرد، این زوج بارداری لوییز برای بچه‌ی اولشان را آشکار کردند.

منبع: Comingsoon

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو