دانلود بازی Croixleur Sigma – Deluxe Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Croixleur Sigma – Deluxe Edition برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

64

1398/8/29

02:56


Croixleur Sigma یک بازی اکشن و مهیج است که داستان چهار دختر را به نمایش می گذارد. در این بازی شما باید از شمشیرهای جادویی استفاده کنید و حملات گسترده هیولاها را دفع کنید. سبک های مختلفی در بازی وجود دارد و می توانید با ترکیب سلاح های مختلف کومبو بسازید. بازی هیجان بسیار زیادی دارد و حتی خودتان هم می توانید روند نبردها به دلخواه پیش ببرید. بازی در بخش داستانی خود رفاقت جذاب این دختران را به نمایش می گذارد و می توانید در حالت های مختلف نبرد را ادامه دهید. بسیاری از لوازم زینتی را می توانید روی کاراکتر خود اعمال کنید و از دیدن گرافیک بالای بازی لذت ببرید. مهارت های شما روز به روز بالاتر می رود و می توانید از جان دیگر دوستان خود هم حفاظت کنید. بازی کاملا به صورت ژاپنی دنبال می شود و علاقه مندان این حوزه می توانند علاقه بسیاری از دیالوگ ها و زیرنویس های جذاب بازی ببرید.

Croixleur Sigma Deluxe Edition PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Croixleur-Sigma

هرکدام از شصیت های بازی Croixleur Sigma قابلیت تجربه بازی را برای دفعات مکرر فراهم می کنند و می توانید مدام با سیستم ارتقا آنها سرگرم شوید. رکوردها به خوبی ثبت می شود و حتی می توانید در بخش آنلاین با دوستان خود هم رقابت داشته باشید. حرکات بازیکنان در انیمیشن های جذاب دیده می شود و صحنه را مملو از جادو و صاعقه های جذاب و دیدنی می کنند. تجربه یکی از جذاب ترین هک اند اسلش های ژاپنی دیدنی و جذاب است و هیچ گاه چهار دختر ماجرا نبردها را وارد فاز تکراری نمی کنند. موسیقی هم به مانند دیگر آثار ژاپنی کیفیت بالایی دارد و در کنار صداگزاری ها حس و حال یک نبرد تمام عیار را به شما القا خواهد کرد. هرکدام از یک قدرت خاص بهره می برند که در نبردها می تواند به کمک شما بیاید.

info

Wielding magic blades, four girls fight back successive waves of monsters in this exhilarating hack-and-slash action game! There are various battle styles and you can mix and match 4 weapons to form your own playing style.

Story mode centers on the charming friendship of the girls, fully voiced in Japanese. You can also play your heart out in Score Attack, Challenge mode, weapon switching Dungeon mode and many more!Includes many accessories such as Cat Ears, Spectacles, Headphones, to make your gal look stylish and perk up your skills for battle!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 10

Processor: Intel Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 760

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Croixleur Sigma Deluxe Edition-DARKSiDERS با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو