دانلود بازی Everreach Project Eden برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

دانلود بازی Everreach Project Eden برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM


منبع: دانلود ها

71

1398/9/15

01:20


در بازی Everreach Project Eden شما نقش کاراکتر اصلی با نام Nora Harwood را ایفا خواهید کرد که عضور اصلی تیم امنیتی Everreach می باشد و عازم سفری سرتاسر اکشن برای انجام ماموریت Eden و کشف وقایع رمزآلود است. این بازی از مبارزات اکشن با سرعت بالا بهره مند است که فضای نقش آفرینی و تخیلی در آن گنجانده شده است. طراحی بصری در سیاره ی Eden به زیبایی شکل گرفته و باتوجه به حجم مناسب بازی، از گرافیک بالایی بهره مند می باشد. این بازی اثری از استودیو Elder Games می باشد و کمپانی هدآپ آن را در شبکه استیم منتشر کرده است. از نکات مثبت این بازی می‌توان به امکان استفاده از سلاح‌های متنوع و گیم‌پلی جذاب اشاره کرد.

سرتاسر این سیاره ی بزرگ را کاوش کرده و به اعماق آن سفر کنید تا بتوانید اسرار کهن آن را کشف کرده و تمدنی فراموش شده را بررسی نمایید. بازی Everreach Project Eden هم از مبارزات تاکتیکال زمینی و هم مبارزات سریع هوایی بهره مند است و سیستم مهارتی گیم پلی به درستی طراحی شده تا بتوانید با پیشرفت و گذراندن مراحل، قابلیت های جدیدی را به کاراکتر خود اضافه کنید. تمامی مهارت ها و گیرهای شما قابلیت شخصی سازی دارند و بیش از ۸۰ آپگرید در گیم پلی بازی تعبیه شده است. گیم پلی بازی چیزی حدود ۸ساعت است که توسط Michelle Clough نوشته شده است؛ شخص تاثیرگذاری که در نوشتن داستان فرنچایز مس افکت عنصر کلیدی را ایفا کرده است.

Everreach Project Eden PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Everreach-Project-Eden

info

Everreach: Project Eden is a fast-paced, story-driven action-RPG set on the visually stunning Planet Eden. In Everreach, you play as Nora Harwood, member of Everreach’s Security Division, on a mission to secure the colonization process of Eden and investigate mysterious incidents.

Explore this vast alien world and descend into the planet’s depths to discover the ancient secrets of a long-forgotten civilization. Packed with tactical ground combat, high-speed vehicular warfare and a compelling level and skill system, Everreach immerses you in its intriguing story and diversified gameplay.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10

Processor: Intel i3 Skylake or AMD FX-6000 series

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD7870

DirectX: Version 11

Storage: 19 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 10

Processor: Intel Core i5 Skylake

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 970/1660 TI or AMD Radeon RX 570/5700

DirectX: Version 11

Storage: 19 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Everreach Project Eden-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم


مطالب مشابه