شیلا خداداد مانتوهای شیک و از کجا میخره؟

منبع: روزگار

412

1399/3/23

09:31


شیلا خداداد مانتوهای شیک و از کجا میخره؟

شیلا خداداد بازیگر بسیار زیبا و خوش تیپ و سلیقه سینما و تلویزیون ایران بخاطر تمام افراردی که از اول سوال کرده بودن بابت مانتو های زیبایی که میپوشد صفحه شخصی خود را بروز کرد و به تمامی دوستان عزیزش جواب انها را داد که مانتوهای خود را از چه کسی خریداری میکند .و از گروه طراحان نیو حجاب بخاطر طراحیهاى فوق العاده شون مخصوصا دوست خوبشان حوراى تشکر ویژه ای کرد .

 

شیلا خداداد ,Shila Khodadad,

 

براى تمام دوستان عزیزم که از من سوال کردند که معمولا مانتوهام رو و البته مانتوى جشن حافظ رو از کجا تهیه کردم…از گروه طراحان نیو حجاب بخاطر طراحیهاى فوق العاده شون و دوست خوبم حوراى عزیز متشکرم

 

شیلا خداداد ,Shila Khodadad

 

شیلا خداداد در چهاردهم آبان ماه سال ۱۳۵۹ دریک خانواده کوچک و در شهر تهران به دنیا آمد.او دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال ۷۵ وارد دبیرستان شد . در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال ۷۸ با معدل ۱۷ فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت . در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.وی همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است. ورزش مورد علاقه او فوتبال و والیبال ، وتیم مورد علاقه اش استقلال است.

 

لینک کوتاه این مطلب: http://bia2safa.net/goto/web/url/1702958

مطالب مشابه