دانلود بازی Darksburg برای کامپیوتر – نسخه CHRONOS

دانلود بازی Darksburg برای کامپیوتر – نسخه CHRONOS


منبع: دانلود ها

9

1399/7/3

21:52


بازی Darksburg اثری روگ‌لایت و کوآپ می‌باشد که باید از شهری با حال و هوای قرون وسطی فرار کنید که مملوء از نیروی ارواح است. محیط بازی به‌تدریج توسعه می‌یابد و شما می‌توانید همراه با حداکثر ۳عدد از دوستان خود، در این مسیر پرتلاطم به مبارزه با دشمنان بپردازید. این بازی اثری از استودیوی نام‌آشناین Shiro Games می‌باشد که بالاخره پس از پشت سر گذاشتن دوران Early-Access خود، در ۲۳م سپتامبر ۲۰۲۰ به‌صورت نهایی در شبکه استیم منتشر شد. شما باید یکی از هیروهای فرقه‌ی بازماندگان (Survivors) را انتخاب کنید و باتوجه به مهارت‌ها و ویژگی‌های شخصی منحصر به فرد هرکدام، قدرت کاراکتر خود را افزایش داده و مهارت‌های بیشتری را به وی اضافه نمایید. شما باید نهایتا با این ارواح بازمانده که قصد ویرانی شهر شما را دارند مبارزه کنید و امنیت را در سرتاسر این شهر خیالی برقرار سازید.

Darksburg Build 5584248 PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Darksburg

در بازی Darksburg شما باید با هم‌تیمی‌های خود یک فضای کوآپ و هماهنگ را ایجاد کنید تا بتوانید علیه دشمنان بی‌رحم دوام آورده و آشوبی که در شهر برپا شده است را مهار کنید. هربار که لول‌آپ می‌شوید، می‌توانید از سه آیتم جایزه که به‌صورت تصادفی به شما داده می‌شود، یکی را انتخاب کنید و ابزارهای نظامی جدید و قدرتمندی را برای خود ایجاد نمایید. با هربار اجرای بازی، تمامی شهر Darksburg و آیتم‌های جایزه که در آن وجود دارند، تغییر خواهند کرد و هیچ‌گاه دوبار اجرای پشت هم بازی مشابه باهم نخواهند بود. تعداد ماموریت‌های جانبی نیز در گیم‌پلی بازی تعبیه شده‌اند که با انجام وظایف مشخص‌شده در آن‌ها می‌توانید جوایز و آیتم‌های بیشتری را برای خود جمع‌آوری نمایید.

info

Darksburg is a cooperative roguelite action game where you must team up to escape the hordes of Infected that have decided to settle down in the quaint little town of Darksburg. Assume the role of one of the heroic Survivors each with their own unique skills and personalities, power them up with the numerous perks and skills you will come across throughout your runs and defeat the nefarious revenants and legion of undead that have come to plague this formerly peaceful city.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64bit

Processor: Intel 2.0ghz Core 2 Duo or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 690

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: Intel i5 3.1 Ghz Quad core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 950

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

2) محتوای درون پوشه Crack را در فولدر بازی کپی و جایگزین نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Darksburg Build 5584248-CHRONOS با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو