دانلود بازی MEAT RPG برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0

دانلود بازی MEAT RPG برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0


منبع: دانلود ها

65

1399/12/2

03:26


بازی MEAT RPG یک تجربه‌ی جذاب در سبک نقش آفرینی است که با گرافیک پیکسلی دنبال می‌شود. بازی فضای هنری بسیار جذابی دارد و فضای علمی تخیلی و ترسناک آن شما را میخکوب خواهد کرد. سبک بازی مطابق با آثار دهه ۱۹۹۰ است و قرار بر این خواهد بود که داستان فردی به نام سر کولیگان که کهنه سرباز جنگ داخلی است را دنبال کنیم. شما در نقش این سرباز باید تصمیمات حساسی را اتخاذ کرده و بتوانید با ماده‌ی شومی که شهر را از آرامی درآورده است، مقابله کنید. این ماده منطقه و ساکنین آن را در یک شوک هیجانی فرو برده است و شما را با چالش‌های زیادی روبرو خواهد کرد. شما در اواخر قرن نوزدهم میلادی هستید و باید بتوانید با سر کولیگان، که از جنگ داخلی بازگشته است، در شهر واشاگامی مستقر شده و ماموریت‌های جدیدی را انجام دهید.

M.E.A.T. RPG PC-DARKZER0

دانلود-بازی-MEAT-RPG

شما در بازی MEAT RPG با حوادث بدی روبرو خواهید شد که همگی از سر بدشانسی است. همه‌ی شهروندان از گرسنگی شرایط بدی را تجربه می‌کنند و ماده‌ی مرموز در مناطق بیشتری از جهان ظاهر شده است. این ماده هم اکنون ماهیت عجیب‌تری پیدا کرده است و تماس با آن می‌تواند نه‌تنها مردم، بلکه اشیا را نیز تحت تاثیر اتفاقاتی قرار دهد. سر کولیگان در این بازی باید بتوانید رمز و موجود را پیدا کرده و از موضوعات ناشناخته‌ای سر درآورد که در نهایت به نجات مردم و شهر ختم خواهد شد. شما می‌توانید آرامش جهان را دوباره بازگردانده و اجازه ندهید که این ماده‌ی عجیب و غریب، همه چیز را در خود فرو ببرد.

در این بازی شاهد یک دنیای جهان باز هستید و کاملا به شما بستگی خواهد داشت که قهرمان خود را چگونه در آن مستقر خواهید کرد. شما باید بیاد داشته باشید که وظایف شما در سطح کاملا جدیدی تعریف خواهد شد و هرکدام از ماموریت‌ها روی همدیگری تاثیر می‌گذارند. شما برای یادگیری کل داستان، به تقریبا ۱۰ ساعت زمان نیاز دارید، اما همه چیز به اینجا ختم نخواهد شد. بازی حالت‌های دیگری هم دارد که ماموریت‌های جانبی را شکل خواهند داد.

info

M.E.A.T. is a pixel-art RPG game, maintained in a sci-fi horror climate and styled after the classics of the genre from the 1990s. Learn the story of Sir Culligan, a Civil War veteran, who decides to confront the ominous substance slowly digesting his town and save the area and its inhabitants.

Immerse yourself in the climatic Canada of the late nineteenth century, fully controlled by the gold rush. Meet Sir Culligan, who after his return from the Civil War settled in the town of Washagami, where he ran his mine and led the life of a local magnate. However, his calm was disturbed by the events of the unlucky day, when the town was cut off from the world due to heavy frosts and heavy snowfall. Soon, all citizens began to suffer from hunger and the mysterious substance that appeared in the area – Telestarion. Contact with it changes the nature of not only people but also objects. Sir Culligan must solve the mystery of an unknown matter and save his town.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Mouse, keyboard

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Mouse, keyboard

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی M.E.A.T. RPG-DARKZER0 با لینک مستقیم


مطالب مشابه